LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +180 żetonów, napiwki: 9, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Henry uwolniony z zarzutów

Henry uwolniony z zarzutów

Jest sprawiedliwość na tym świecie – prokuratura umarza sprawę z zawiadomienia Slodka987 przeciw HenryChinaski – czyli mnie – w sprawie o nękanie. W związku z tym doniosłym wydarzeniem – szybki minikonkurs.

Tak, tak,… moi drodzy telewidzoczytaczoodbiornikowie. Prokuratura rejonowa umorzyła sprawę. Henry już nie jest podejrzany o nękanie znanej i lubianej modelki z kamerek erotycznych ShowUp.tv – występującej najczęściej jako Slodka987. A przecież poszły już zarzuty. Policja śledziła Henrysia, chlip, na wniosek Słodkiej – nachodziła znajomych Henrego z jego zdjęciem. Było się kilka razy przesłuchiwanym a nawet przejechało się 500 kilometrów tam i z powrotem, aby zapoznać się z aktami i zeznaniami znanej i lubianej transmitującej.

Chciałoby się opisać w tym miejscu co tam pokazałem w tej prokuraturze i co tam zobaczyłem, ale to zajęłoby mi co najmniej z 50 wpisów z załącznikami. I komu by się chciało czytać te nudziarstwa? heh .

Krótko mówiąc, jedna z naszych ulubionych modelek troszkę sobie pofantazjowała, troszkę zataiła prawdę a troszkę nadintepretowała. Co napisała jeszcze Henremu prokuratura?

„jeżeli w pana ocenie doszło do popełnienia przestępstwa przez panią – tiiiiiiiiiiiiiiiiiii – lub inne osoby, może pan złożyć zawiadomienie o podejrzenie przestępstwa w jednostce policji lub prokuratury właściwej dla miejsca pana zamieszkania. Jak wskazałem niniejsze postępowanie zostało już zakończone”

A teraz, w związku z tym konkurs….

Konkurs będzie polegał na doradzeniu mi. Najśmieszniejsza i błyskotliwa odpowiedź będzie nagrodzona skromnym, gdyż jesteśmy biedni, ale za to ubodzy, upominkiem żetonowym w wysokości 300 żetonów.

Mogą być wierszyki, śmieszne zdjęcia, opisy itp.

Tylko bez obrażania znanej i lubianej.

Prosimy o odpowiedź w komentarzach CZY HENRY POWINIEN ZAWIADOMIĆ O PODEJRZENIU POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA PRZEZ SŁODKĄ? Z JAKICH PARAGRAFÓW I O CO?

Zapraszamy do zabawy.

Czy jednak myślicie, że to koniec, że już nie będzie dram sądowych?

OTÓŻ NIE!!!!!

Hue, hue

Nasz kochana Słodka987 już zapowiedziała batalię w procesie cywilnym.

O co tym razem?

O naruszenie dóbr osobistych. W korespondencji, którą przesłała, a nawet którą zalała naszą skrzynkę showsu.org i blogsu.org, znów kategorycznie żąda i straszy – mylą jej się sprawy co prawda artykuły karne z cywilnymi, skarżyć chce mnie z KK w procesie cywilnym… ale nic to.. ważne, że zabawa się będzie toczyła. Tylko teraz już będę wnioskował o zadośćuczynienie w postaci zwrotu kosztów za przeszczep włosów, bo mi kurwa ze cztery wypadły przez to wszystko – ze zgryzoty i zmartwienia…chlip, chlip…

Będziemy Was informować o wszystkim – a na razie zapraszamy do zabawy konkursowej.

Wasz Henry

Czuwaj… kurwa mać w te i nazad smile

Umorzenie

slodka987-slodkaa987-ona_slodka-showup-tv

1

slodka987-slodkaa987-ona_slodka-showup-tv 1

2

slodka987-slodkaa987-ona_slodka-showup-tv 2

3

slodka987-slodkaa987-ona_slodka-showup-tv 3

4

slodka987-slodkaa987-ona_slodka-showup-tv 4

5

slodka987-slodkaa987-ona_slodka-showup-tv 5

Maile (powyższe 5 na jednym obrazku):

7 komentarzy do “Henry uwolniony z zarzutów

 1. hEEEEE
  NAJLEPSZE JEST TO, ZE NASZA KOCHANA ZNANA I LUBIANA PRZYZNAŁA SIĘ DO TEGO, ZE SPRAWA MIAŁA NIBY NA CELU TYLKO USTALENIE MOICH DANYCH….NIE CHODZIŁO RZEKOMO O JAKIEŚ NĘKANIA, JEJ STRACH, UTRUDNIANIA ŻYCIA.. TYLKO O USTALENIE KIM JA DO ZARDZEWIOAŁEJ RURY NĘDZY JESTEM smile wacko shock smile
  Więc działając w okreslonym celu, wprowadziła w błąd urzędników państwowych, nakłamała w zeznaniach, zataiła prawdę, zastosowała wobec mnie groźbę bezprawna przy uzyciu policji i prokuratury – spenioną groźbę – naraziła na szwank dobre imię u znjomych, których naszła policja (no już.. tam chuj z moim dobrym imieniem ..hehe) naraziła mnie na koszty, stratę czasu – spadła moja efektywność w pracy, stratę jednej umowy – a to nie wszystko…ehhhhh
  Jakby to dalej poiszło, to na podstawie moich dowódów, zajęci byliby chyba w wiekszej części biegli sądowi z psychiatrii w Polsce smile
  Natomiast co do jej sprawy cywilnej – po tym co przedstawiła – no to coż… spuszczę na to miłosierna kurtynę milczenia
  Tylko tym razem tak łatwo nie przejdzie
  A co mojego zawiadomienia do prokuratury – DORADŹCIE DOBRZY LUDZIE… smile

  12
 2. Na pieniaczy sądowych najlepszą metodą jest pieniactwo sądowe smile Moim zdaniem należy doprowadzić do sytuacji, kiedy sądownie będzie musiała poddać się badaniom psychiatrycznym i potem niech skiśnie w psychuszce albo niech finalnie zapłaci sporą karę (tzn na papierze bo ona bidula to nie ma z czego) – odszkodowanie, choćby symboliczne 5 tysi, zaboli ją bardziej niż ta przegrana w zarodku sprawa. Ale najlepiej idź z tym do kancelarii i zapytaj się, czy da się to zrobić tak, abyś jak najmniej musiał jeździć po sądach a jak najwięcej mógł załatwić prawnik za Ciebie i jakie są szanse na wygraną. Wygraną, niekoniecznie na odszkodowanie bo z tym pewnie będzie problem skoro ona włóczy się po stancjach i nie ma stałego źródła dochodu a wszelkie przejawy smol byznesu padają jak muchy.

  12
 3. Rzecz jasna Henry powinien pozwać słodką987 i domagać się odszkodowania w wysokości miliałda żetonów. W sądzie powienien twiełdzić, że słodka tym nekaniem złobiła z niego homoseksualistę i przez to przeżywa istne katusze emocjonalne i nie może uwolnić się od homoseksualnych marzeń. Powinien udowadniać, że słodka podstępnie popchnęła go w stronę homoseksualizmu, co spowodowało nieodwłacalne stłaty mołalne i że jego życie zmieniło się na gołsze i „już nigdy nie będzie nołmalny”. Nie bałdzo też wie jak to wytłumaczyć na nieoficjalnym forum showup.tv .
  Powinien także domagać się od słodkiej pokrycia kosztów terapii konwersyjnej.

  11

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.