LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +140 żetonów, napiwki: 7, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Chciałoby się krzyknąć… SŁODKA!!!! KUR..….. eee… albo nie – będzie bez tytułu – taki zabieg stylistyczny

Prokuratury, detektywi – również i Ci za granicą na Cyprze, którzy namierzają forum showsu i blogsu. Straszenie wysokimi wyrokami, groźby i przekleństwa. Jak jednak sprawa wygląda naprawdę?

 
Jak? Ano srak smile hehe.

Ryzykując zdrowiem, a kto wie – może i życiem, wobec niemożności skomunikowania się z policją, udałem się po raz drugi na Komendę – gdyż jako praworządnemu obywatelowi, poczucie sprawiedliwości i chęć dojścia do prawdy – nie dawała mi spać. Albowiem głębokie jest we mnie poczucie sprawiedliwości a od zawsze żyje zgodnie z Imperatywem Kategorycznym Kanta i zasadą „niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie”.

No więc nie pierdoląc już zbytnio poszedłem na Komendę, gdzie dowiedziałem się, że nadal dzielnicowy na kwarantannie, ale moja szczera, uczciwa i prawdomówna fizys ryjowa otworzyła mi jednak drogę dalej.

Co się okazało.

Wykroczenie. Sprawa nawet nie jest w prokuraturze.

Co za szkandal!!!!!

Chodzi o nękanie smsami oraz dzwonienie. Nie ma pajonków szpiegowskich, podsłuchów, lampek led, dronów, łysych z brazzers pod oknem itp.

Warto w ogóle wspominać, że nigdzie nie dzwoniłem a samą Panią Modelkę Słodką unikam jak motyl krowiego placka po tym jak krasula nażre się jak pojebana tzw. „psiej trawki”?

Chyba nie warto – bo to nie ma w sumie znaczenia.

Zadzwoniłem więc do jednostki, która prowadzi sprawę. Umówiłem się na obszerne złożenie zeznań w Łodzi, wraz z jeszcze obszerniejszym backgroundem. Niestety, tak jak się domyślałem, nie wiedzą oni nic o wcześniejszych wywijasach i oberkach Słodkiej w Rybniku, ale chętnie się zapoznają. A ja równie chętnie im wyjaśnię i przedstawię skriny. W tych ciężkich i dla policji czasach również i mundurowi mają prawo do uśmiechu.

Prawo, porządek i sprawiedliwość to moje trzy nienadane imiona, które jednak brzmią w mojej duszy jak ważący 202 tony car-dzwon z Kremla, który jednak nigdy nie zadzwonił. Także pani Słodka, mam takie niejasne przeczucie, że sprawa może być umorzona sad

Liczę jednak, że przeniesiesz się do kolejnego miasta, gdzie złożysz kolejne zawiadomienie. I do kolejnego miasta i do kolejnego…

Tak, że staniesz się ikonicznie-memiczna dla Policji w całej Polsce…że po wszystkich komisariatach będą hulały maile – memy z jakimiś pytaniami typu „A Słodka to już u Was była?”.

A ja będę tylko kolekcjonował sygnatury, numery spraw i wysyłał dalej, aż się może w końcu ktoś zlituje nad Tobą i skieruje na te badania.

No i będę miało czym pisać na blogu.. a Twoje tematy są naprawdę chętnie czytane.

Jesteś już trochę sławna.

Uwaga, Uwaga… Wiem, że to nuda już z tą Słodką.. ale no.. ze dwa teksty jeszcze puszczę.

Trzymajcie się i darz bór.

Wasz ZbyszekCiechocinekSex

2 komentarzy do “Chciałoby się krzyknąć… SŁODKA!!!! KUR..….. eee… albo nie – będzie bez tytułu – taki zabieg stylistyczny

  1. Eee czyli jak zwykle z dużej chmury mały deszcz… Zapowiadało się, że ma jakieś rewelacyjne materiały po których ujawnieniu pójdziesz w pasiak na wiele, wiele lat a tu taka kicha, ktoś z jej starych stalkierów (nowy? Ten od “pożyczonego” iPhona?) do niej wydzwania a ona oczywiście nie ma punktu zaczepienia na niego więc atakuje Ciebie. Ale trzeba zbierać te “niewypały”, pokazywać policji kto tu kogo dręczy i może w końcu ktoś się nad nią zlituje i ją pośle na badania, ona tego potrzebuje żeby się uspokoić

    6

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.