LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +60 żetonów, napiwki: 3, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Przebojowa „Barka” kolejnym hitem z LP „To jest kłamstwo”

Przebojowa „Barka” kolejnym hitem z LP „To jest kłamstwo”

Ulubiona pieśń wielkiego Polaka – Jana Pawła II. Obowiązkowy punkt w repertuarze każdej pielgrzymki czy to na Jasną Górę, czy do redemptorystów w Toruniu. Tym razem w zapierającej dech stylizacji i do wzruszających słów slodziutka_forever987.

 
„ Chcę powiedzieć, że właśnie ta oazowa pieśń wyprowadziła mnie z Ojczyzny przed dwudziestu trzema laty. Miałem ją w uszach, kiedy słyszałem wyrok konklawe. Z nią, z oazową pieśnią nie rozstawałem się przez wszystkie te lata. Była jakimś ukrytym tchnieniem Ojczyzny. Była też przewodniczką na różnych drogach Kościoła. I ona przyprowadzała mnie wielokrotnie tu, na te Błonia pod Kopiec Kościuszki…” – mówił papież Jan Paweł II.

Wydawnictwo muzyczne „Nafurany Rumun” nieprzypadkowo wybrało właśnie ten utwór do kolejnego teledysku, albowiem pasuje swoim łagodnym apostolskim przekazem do idei „Suodkich coverów” i do charakteru naszej znanej i lubianej modelki z ShowUp.tv. Wiara, nadzieja, miłość, zaufanie, chęć szerzenia dobra, apostołowanie – to wszystko bliskie jest sercu naszej kochanej modelki.

Cóż można więcej dodać. Zapraszamy do obejrzenia teledysku, który swoją formą i łagodnym chrześcijańskim przekazem szerzenia dobra i miłości, na pewno wyciśnie niejedną łże z wrażliwych ócz.

AAAAaaaa… zapomniałem. Czy widzicie moją wysuniętą małpio szczękę… taka męską?… to efekt pewnego zabiegu kosmetycznego, jakiemu się poddałem, aby bardziej spodobać się naszej gwieździe, która nadal nie może doczekać się odpowiedniego uznania i atencji – nad czym ubolewamy głęboko i mocno.. ale to już się zmienia. Coraz więcej widzów pojawia się na jej transmisjach. Liczę, że ta moja zmiana w wyglądzie spodoba się naszej znanej i lubianej slodziutka_forever987.

Pozdrawiam serdecznie.

Wasz Henry.

4 komentarzy do “Przebojowa „Barka” kolejnym hitem z LP „To jest kłamstwo”

 1. Mistrzowskie rapsy, genialny wokal, przekaz płynący prosto z tych najciemniejszych ulic które zawsze staramy się omijać. Niektórzy mogą narzekać, że wulgarny ale powiedzmy sobie szczerze – gdy masz jedną szansę, jeden moment by przelać na papier wszystko to co leży Ci na sercu to nie szukasz kwiecistych słów i pięknych porównań rodem z Mickiewicza czy innego Słowackiego, lecisz na żywioł i wtedy parę wulgaryzmów może wyskoczyć… To tylko pokazuje jak szczery i autentyczny jest Nafurany Rumun w swojej rap-grze, doceńmy to!

  3
 2. Mnie tam najbardziej interesuje ten podejrzany dymek wydobywający się ukradkiem.
  Pewno to miniaturowa fajka wodna nabita wiadomo czym.
  Ta wersja papieżowi nie przypadłaby do gustu ale nie o to w tym chodzi.
  Osobiście czekam na wersję heavy metalową.
  Ostre brzmienie same wulgaryzmy miód dla mojej duszy.
  smile

  10

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.