LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji 0 żetonów, Wszyscy walą na sępa xD)
Loading...

SzefowaSzefowTegoBurdelu wersja 2.0

ShowUp.tv - SzefowaSzefowTegoBurdelu wersja 2.0

Heloł wszystkim czytelnikom i czytelniczkom blogsu.pl .. modelkom z showup.tv, Januszom, bogaczom, mitomanom, zboczeńcom i innym takim.

Dziś znów o pewnej ikonie showup.tv jaką niewątpliwie jest….

Szefowaszefowtegoburdelu

Jednej z moich ulubienic nie było czas jakiś, sprawa wyjaśniła się gdy w końcu przybyła…

Szefowaszefowtegoburdelu zrobiła sobie, nowe, duże, jędrne i piękne cyce…hue, hue, aktualnie chyba jedne z lepszych sztucznych na showup.tv

Anetka tym samym powróciła już w zmienionej formie cycowej, do niezmienionej formy swoich transmisji w półmroku, z obowiązkowo walonymi drinami no i z tym co jest jej ogromnym atutem…czyli…

Nawijka… Szefowaszefowtegoburdelu ma ją opanowaną w stopniu perfekcyjnym, gada, najczęściej z sensem, jak nakręcona – jak jakieś perpetum mobile.

Co więcej… nie daje się sprowokować. Mimo ciężkich pocisków jakie lecą, wjazdów takich, że czasem włosy na jajcach stają dęba, Szefowaszefow nie banuje – to jest ewenement na showup.tv

Cóż można jeszcze dodać.. czasem się fajnie napierdoli, czasem polecą dobre wręcz wykłady w stronę niektórych modelek, znanych i lubianych – jak ToxicAngelFromHell – generalnie jest wesoło.

I jeszcze jedno. Jeżeli jesteś biedakiem i często wydajesz ostatnia dychę, żeby sobie pogadać – to wiedz, że Szefowaszefowtegoburdelu często Ci ja zwróci. Warunkiem zdaje się jest wpis na jej profilu.

Charakterna i honorna dziewczyna.

Na pewno jest wyróżniająca się postacią na showup.tv z rozbudowana bazą hejterów oraz fanów.

Więc wpadajta do Szefowaszefowtegoburdelu popodziwiać jakie fajne cyce sobie zrobiła i posłuchać tokowania na najwyższym poziomie.

Uwaga, uwaga. Rada nadzorcza i zarząd blogsu.pl zastanawia się nad kolejnym konkursem , który dotyczył będzie modelek z showup.tv.

Także śledźcie nas uważnie.

Darz bór….

Trzymajcie się.

10 komentarzy do “SzefowaSzefowTegoBurdelu wersja 2.0

  1. Pitu pitu. Banuje, dziś choćby zbanowała dwie osoby. A ta nawijka to raczej bełkot na najniższym poziomie schlanej plastikowej dziuni.

    ps. a ktoś tu ładną propagandę sukcesu odpierdala – można tylko łapke w góre dać, ja pierdole :-))))))))))))))))))))

    4

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.