LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji 0 żetonów, Wszyscy walą na sępa xD)
Loading...

OŚWIADCZENIE FORMALNE. SŁODKA DEMENTUJE.

OŚWIADCZENIE FORMALNE. SŁODKA DEMENTUJE.

Po ożywionej dyskusji z slo987, ja Henry oświadczam, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to nie Słodka pisała do mnie, a ktoś się pod nią podszył.

Nie byłoby sprawy, gdyby slo987 odniosła się do mojego formalnego zapytania w wiadomości prywatnej na portalu ShowUp.tv

Ale go olała.

Jednak wczoraj zdanie zmieniła i zdecydowanie oświadczyła, że chyba zgłupiałem, jakby ona miała szukać mnie na portalach randkowych, jestem chory psychicznie, mam rozdwojenie jaźni i powinienem się leczyć. Nie chce mieć (Słodka), poza tym, cokolwiek do czynienia z takimi psycholami jak ja.

Muszę jej przyznać rację.

Sam bym siebie unikał.

Co więcej teraz na głowie będę miał detektywa, którego Słodka zatrudni, żeby mnie znalazł.

Czyli wyjazd do Argentyny aktualny.

I jeszcze na koniec.

Ty się Słodka nie dziw, jak przy braku Twojej reakcji na zapytania czy to Ty, mamy wszelki powód sądzić, że właśnie Ty odwalasz akcje. Trochę nas do tego przyzwyczaiłaś przez ostatni prawie rok.

Więc ok teraz to nie TY. Przykro mi, że sprawiłem Ci przykrość, ale tak to się czasem dzieje, jak nawet tak małemu i pokręconemu medium jak BlogSU.pl nie daje się odpowiedzi na poważnie zadane pytanie.

I tu pytanie dla naszych stałych czytelników i czytelniczek.

Kto się podszył pod Słodka, żeby popisać do Henrego na portalu z grubsza mówiąc randkowym?

Osobiście stawiam na Kryspina – zwanego również Józkiem vel Hose.

Jakieś Wasze propozycje?

Pozdro.

10 komentarzy do “OŚWIADCZENIE FORMALNE. SŁODKA DEMENTUJE.

 1. Skoro już nie masz innych tematów tylko dotyczących mnie to stwórz na mój temat osobny blog i podaj jego adres abym mogła go czytać i się dowiadywać rzeczy wyssanych z palca smile a do tego stwórz fanpage podpisanego „Kocham słodka i żyje jej życiem” informując wszystkich co robię minuta po minucie bo w końcu Ty tak kochasz słodka, że bez niej świata sobie nie wyobrażasz. Bo Tylko ona Cię tak kręci, że zawsze do niej wracasz. P.S. Pisze w trzeciej osobie gdyż oddzielam swoje życie normalne od internetowego.

  2
  1. Nie no Słodka.. lubiem Ciem.. ale wiesz… bez przesady
   Poza tym powinnaś być zadowolona, bo nieważne jak mówią, byleby mówili, co zwłaszcza na ShowUp.tv zdaje egzamin.. co do twojego wpisu poniżej
   Może i jestem pojebany, ale takich akcji nie robię, żeby wykreować temat i wymyśleć jakieś wpisy do mnie
   Fakt jest taki, ze ktoś Ciebie znakomicie podrobił, bo stylowo i emocjonalnie był jak Ty i mi wypisywał tam jakieś pierdolety
   No i mnie tam namierzył, co nie było w sumie taki trudne bo sporo osób wie
   Darz Bór

   3
 2. A co do Twojego pytania obstawiam Ciebie samego abyś miał temat do pisania gdyż inne tematy jako niekreatywnego dziennikarza Cię nie interesują. Lepiej zająłbyś się pisaniem na temat zabawek erotycznych i ich pozytywnego skutku na mięśnie dna miednicy, a nie tylko Słodka i Słodka.

  2
 3. Moim skromnym zdaniem może to być ukryta opcja ”oddawaj mi kota” vel Spikel 10 aż do 1000. Tylko o co teraz chodzi o żetonki czy o tego biednego króliczka czy co ona tam ma. Ale mogę się też mylić bo i takiemu ”wielkiemu myślicielowi” jak ja zdarzają się wpadki i pomyłki.
  Aha spod mojego pióra, wikipedi i innych źródeł wyszła na światło dzienna nowa wielka produkcja. ”Historia według HARDA”.
  Zapraszam wszystkich serdecznie do dyskusji i do umieszczania postów tych głupkowatych i tych mądrzejszych.
  Tym razem nie pozdrawiam nikogo ale…. kto wie jak będzie w przyszłości. crazy

  1

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.