LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +100 żetonów, napiwki: 5, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

SexyOlkaa – o transmisji z Magnetyczną, hejterstwie i innych „życiówkach”…

SexyOlkaa – o transmisji z Magnetyczną, hejterstwie i innych „życiówkach”...

 

Dziś … i jutro.. i w ogóle… na łamach BlogSU.pl rozmowa z SexyOlkaa, która pamiętamy z ostatniej transmisji z Magnetyczną. O transmisji hejterstwie, ujawnianiu danych osobowych i innych sprawach…hue, hue… np o okresie lęgowym traszki parkowej. Zapraszamy.

 

Heloł SexyOlkaa….Zacznijmy może od transmisji z Magnetyczną… Pojawiło się wiele zapytań, miedzy innymi o to, że podobno Ty kilka dni wcześniej dostałaś jakieś pieniądze ze zbiórki na jedzenie przeprowadzonej na wykopie itp i że te pieniądze poszły na imprezę na ShowUp.tv?

Dobra. Wyjaśniam. Wspólna transmisja to był pomysł Magnetycznej na to, żeby mi pomóc. Kupiła mi bilety, zaprosiła i wszystko postawiła. Nie wydałam nic z pieniędzy na jedzenie, które dostałam. Miało być fajnie. Wiadomo, że jak transmitują dwie dziewczyny z ShowUp.tv to zawsze jest więcej ludzi i żetonów. Także podkreślam, tak, żeby było to raz na zawsze wyjaśnione. Magnetyczna mnie zaprosiła i pomogła finansowo w organizacji tej transmisji. Pieniądze z niej też były dla mnie. Ta trans miała też na celu spopularyzowanie mnie jako modelki z ShowUp.tv

No i nie poszło tak jak trzeba chyba?

Nie poszło. Bardzo żałujemy. Idea była naprawdę fajna. Przez dosłownie kilka osób zrobiło się niemiło, na tyle, że Magnetyczna się zdenerwowała, pozwracała żetony i zakończyłyśmy transmisję. Osób było nawet 2 tys. A kwas zrobiły dwie, może trzy, ale wystarczyło.

I tu dochodzimy do clue rozmowy – czyli hejtu. Na ShowUp.tv jesteś już trzy lata w tym dwa przebiegły “dość barwnie”.

Na ShowUp.tv jestem od 2014 roku… na początku było spoko…. Później zaczęły się problemy z moim byłym. Uściślając podał moje pełne dane osobowe, numer telefonu i namiary na starym forum showup plus link do konta na ShowUp.tv. Moderacja ich nie skasowała i poszło w świat. Nawypisywał ponadto mnóstwo niestworzonych historii. Wszystko poszło ponadto na wykop. I się zaczęło.

Co takiego?

Np masowe zakładanie kont na roksa.pl. Z telefonem i adresem, co skutkowało dużą ilością telefonów, albo kręceniem się jakiś typów w pobliżu. Pisanie postów na FB moim, mojej rodziny, na Instagramie.

I co zrobiłaś?

Dzwoniłam na policje, miałam nagrać rozmowę z byłym o tym, nie udało mi się jednak z nim porozmawiać. Jak się dowiedział, że coś zaczynam działać w obronie to zagroził pójściem do prokuratury, że go nękam. Nie zrobił tego jednak, bo żadnego zawiadomienia nie mam. Od 2015 r. mam akcje w związku z tym ujawnieniem danych. Ostatnio jakiś czas był spokój, ale teraz po transmisji z Magnetyczną, obawiam się znów nasilenia jakiś krzywych akcji, bo pojawiły się osoby co mnie poznały z wykop.pl Miałam nie wchodzić z twarzą, no ale myślałam, że się uspokoiło – jednak nie.

I co dalej?

Generalnie niektóre osoby karmią się moją sytuacją. Sprawia im przyjemność chyba, zastraszania że zgłoszą mnie do skarbówki, że odbiorą mi dziecko, że zgłoszą do MOPS-u. Tak naprawdę te osoby nie wiedza jaka jest moja rzeczywistość, nie wiedza, że chodzę do pracy, ze ShowUp.tv jest dodatkowo, żeby mieć jakieś pieniądze ponadto, bo zarabiam mało jak na siebie i dziecko, że wcale nie jest tak bogato na ShowUp, że to nie są miliony. Raz chyba tylko miałam z 300 zł w miesiącu. Rzadko się pojawiam, bo pracuje. Wyzywają od kurew, zarzucają prostytucję, straszą screenami, tylko, że ja na ShowUp.tv to raczej siedzę i rozmawiam. Poza tym, tak ciężko zrozumieć, że jestem samotną matką, pracującą i że dla mnie każda dodatkowa złotówka się liczy. Z ShowUp.tv też.

No dobra, ale z czegoś to wynika, ze się na Ciebie uparli? Może jesteś za aktywna na wykop.pl, może za bardzo jątrzysz tą ranę. Może powinnaś spasować i odciąć się od tego?

Może faktycznie, może nerwowo już nie wytrzymuję, czytając te wszystkie pogróżki. Może nie powinnam wchodzić na ShowUp.tv też, ale czasem brakuje mi tez niektórych użytkowników, tak po prostu, żeby pogadać. I jeszcze raz. Chyba najwięcej co dodatkowo zarobiłam na ShowUp.tv to chyba z 300 zł w miesiącu.

Ja to wytrzymuję na razie. Powyzywają, pocisną i się uspokaja. Dopóki nikt mi nie dzwoni do drzwi i nie łapie za klamkę znoszę to, choć jest ciężko. Cisną, choć nie znają mojej sytuacji, że te miliony z ShowUp, to w rzeczywistości debet na karcie na przykład, że w tym roku miałam dwie nieduże wypłaty z ShowUp.tv

I co dalej po tej trans z Magnetyczną?

Tamto konto zlikwidowałam, mam jeszcze jakieś, ale na razie się wstrzymam, muszę odpocząć, bo jestem trochę „przyorana”. Magnetyczna musi wrócić – moim zdaniem, bo to śliczna dziewczyna, jedna z twarzy ShowUp.tv i nie wyobrażam sobie, żeby nie wróciła. Korzystając z okazji, chce jej podziękować, nie tylko za transmisje, ale i za pomoc ogólnie, za słowa otuchy itp.

A co z hejterami i tą sytuacją – co masz zamiar zrobić?

A co ja mogę? Tam są tacy ludzie, co się żywią na cudzym nieszczęściu. Jest grupka wzajemnej adoracji. Ich wypominki np. o 500 plus i milionów z ShowUp.tv. Co do milionów to już się wypowiedziałam, a co do 500 plus – nie biorę ich. Co do akcji np. z FB, to będą zgłaszać na policję przypadki nękania mojej rodziny na zasadzie anonimowo uprzejmie donoszę .. i tu masa wymysłów i kretynizmów. Przez takie sytuacje rodzina jest skłócona, znajomi, na których konta też szły posty o mnie, zawinęli się.

Jedna sprawa jest dobra… np. są osoby co hejterzą na mnie na różnych portalach a później piszą pw do mnie, że oni musieli tak, że inni by ich pozjadali

I?….

Po czym, proszą o zniżkę na priva.

Hue, hue…. Żartujesz?

Nie.

No tak…. to dość smutne w sumie.

W sumie, to ja sobie jakoś daje radę, choć czasem jest ciężko, ale jakby trafiło to na jakąś dziewczynę o nieco słabszej konstrukcji psychicznej, to różnie może być. Część osób co ma radochę z pociśnięcia kogoś w sieci może nie zdaje sobie z tego sprawę, a później lament i biadolenia, ze ktoś się np. zabił lub próbował.

Ok… to SexyOlkaa, to życzę Ci spokoju i generalnie wszystkiego co najlepsze. Może udanej pod każdym względem transmisji. Może znów z Magnetyczną…I poprawy cashowej ofkors. Dzięki za rozmowę.

Dziękuję również.

14 komentarzy do “SexyOlkaa – o transmisji z Magnetyczną, hejterstwie i innych „życiówkach”…

 1. I jak zwykle miało być o traszkach a nie było. :/ Weźcie następnym razem porozmawiajcie o wpływie zorzy polarnej na życie erotyczne pingwinów.

  Wydaje mi się, że raczej udało się jednak wypromować Eli SexyOlke na szołapie. Żadna z modelek nie miała takiego startu i rozgłosu. Skoro dziewczyna już nie jedną aferę ma ze swoimi nagimi zdjęciami na internecie i wszyscy wiedzą czym się zajmowała to powinna założyć nowy profil i częściej występować – doświadczenie ma, fan base też ma już spory i nie jedna dziewczyna go pozazdrości. Na donosy i groźby są odpowiednie środki zapobiegawcze a na resztę olać.

  7
 2. Z uwagą przeczytałem, ten ciekawy artykuł. Sam też nieraz byłem ofiarą hejtu wiec wiem o czym mowa. To smutne jak ludzie ludziom potrafią wilkiem być. Od czasu kiedy pojawił się internet stał się on niestety też domem i wylęgarnią dla różnego rodzaju” kretynów ” którzy żywią się cudzym nieszczęściem jak hieny padliną. sad

  5
 3. Niestety… Usero-szkodniki, potrafią czasem narobić bigosu.
  nie znam dokładnie sprawy, nie znam Oli ani jej byłego, nie wiem ile w tym wszystkim prawdy, bo takie historie zazwyczaj są nieźle zagwatmane i niejasne.
  Ale z tego by wynikało, że Oli się po prostu oberwało.
  nic, tylko pozostaje mi życzyć dużo zdrowia i sił.
  Z czasem zapewne wszystko się ułoży, a wszystkie internetowe dramy w końcu kiedyś ‘umierają’ śmiercią naturalną.

  5

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.