LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: -5 żetonów, napiwki: 1, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

SCAT na ShowUp.tv

SCAT na ShowUp.tv – podejście statystyczno - naukowe

Zgodnie z obietnicą, z w kolejnym wpisie blogowym będzie milej, ładniej i sympatycznie niby w psim raju dla rasy Shih Tzu..

Więc dziś na tapecie…..

SCAT na showup.tv – podejście statystyczno – naukowe

Tak, tak moi drodzy. Ta zabawa jest stara jak jak sam skurwęsyn.

Otóż zgodnie z wynikami badań przeprowadzonymi przez Instytut Duponta, na zlecenie zarządu blogsu.pl, kilka procent pań nadających na showup.tv oferuje w swoich privach tego typu formę zabaw.

Zazwyczaj są to Panie okupujące dolne szeregi kamerkowe.

Sranka nie oferują Panowie. Choć jak ustalili ankieterzy, niejeden Janusz zadeklarował, że jakby się upiździł gorzałą na miękko, to zesrałby się z mocą Elektrowni Bełchatów, a nawet starał się ulepić z tego później bałwanka, wpierdalając mu za nos na wpół wypalonego papierosa produkcji ukraińskiej. Wszystko kwestia ilości zet za taki pokaz.

Jeżeli nas czytają amatorzy gównianych figielków, a wierzę, że tak, to zgodnie z wynikami badań zatytułowanymi „Scat – showup.tv – statystyki i naukowe podejście” największa szansa na załapanie się na tego typu priv występuje rankiem.

Wówczas należy przeglądać transmisje zwracając uwagę na tytuły „scat priv”, lub bardziej naglące „SCAT PRIV SZYBKO!!!”. Zdarzają się również „Tanie prv, piss, kupki”.

I teraz pytanie podstawowe KTO SRA ZA KASE?

Instytut odpowiada – głównie są to Panie powyżej 70 kg wagi. Dodaje, że raczej nie są to modelki, które z czystym sumieniem można nazwać nastolatkami. Na marginesie zaznaczono, że należy zachować proletariacka czujność, bowiem odnotowano jedną próbę oszustwa, w którą był zamieszany słoik z Nuttelą.

Kolejne pytanie to…

ILE KOSZTUJE PRIV SCAT?

I tu zaskoczenie. Te privy nie są drogie. Ceny oscylują nawet od 100 zet do ok 500.

Ankieterzy zanotowali jeden przypadek scata oferowanego w plenerze, przez modelkę robiącą transmisje w samochodzie. Podobno finalnie faktycznie zesrała się gdzieś w lesie.

Podczas porannego przeszukiwania transmisji należy być również szybkim. Tych poszukiwań nie można przeciągać w nieskończoność.

Jeden z ankieterów zanotował, że podczas pobytu na transmisji ogólnej modelka zdecydowanie Size Plus, napierdalała w klawiature jak najęta – KTO CHETNY?, KTO CHĘTNY? Przez około 4 min. Po czym udała się na priv, który trwał około 8 minut. Wróciła i już nie zarobiła tego dnia więcej. Zabrała więc swoje grube dupsko i zakończyła nadawanie.

Istnieje również scat z degustacją. To rzadka i deficytowa oferta na rynku. Ankieterom Duponta udało się odnotować następujący dialog.

Tytuł transmisji „SCAT SHOW TERAZ NA PRIV CHETNIE ZE SMAROWANIEM BUZI SCATEM I DEGUSTACJA”
kabacisko: a za ile wyliżesz kibel ?
QueenSCAT: zjadam scat a nie liże kibel”

Niestety ankieterom instytutu Duponta nie udało się ustalić kto jest łasy na takie pokazy. Absolutnie żadnej grupy docelowej. W związku z powyższym rada nadzorcza blogsu.pl, po zapoznaniu się z wynikami badań, na których został oparty niniejszy wpis, postanowiła nie wypłacać finalnie żadnego wynagrodzenia tym łachmaniarzom, żenującym amatorom metodologii badań, kurwikłakom socjologii i zmieniła adres IP.

I teraz, żeby się zesrali to nas nie znajdą.

Do widzenia.

Następny wpis już naprawdę będzie o czymś przyjemnym.

1 komentarz do “SCAT na ShowUp.tv

  1. Scat, szlachetne to dzieło gówniane, które pola i łąki urodzajne nawozi powstałe z jadła, każdego czy to najtańszego marketowego
    czy to wykwintnego królewskiego takim samym kałem gównianym on będzie.
    Scat, stolec kał czy też gówno, rzecz to jedyna która zawsze będzie.
    Nie na darmo się mawia od dawna gdy niczego nie ma, że gówno jest.

    2

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.