LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +400 żetonów, napiwki: 20, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Rozwiązanie minikonkursu: Doradź Henremu

Rozwiązanie minikonkursu: Doradź Henremu

Dziś rozwiązanie minikonkursu na rade dla Henrego, czy ma zawiadamiać prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez znaną i lubianą nadającą – najczęściej występującą pod modyfikowanymi nickami bazującymi na słowie Słodka.

 
Przypomnijmy. Prokuratura rejonowa w mieście znanym z ponad 40 rond, rondów? Rund? Chuj… nieważne…więc prokuratura umorzyła sprawę przeciwko mnie, z zawiadomienia Słodkiej o nękanie w internecie. Oddalono zarzuty – bo miałem już status podejrzanego – jednoczesnie napisano „jeżeli w pana ocenie doszło do popełnienia przestępstwa przez panią – tiiiiiiiiiiiiiiiiiii – lub inne osoby, może pan złożyć zawiadomienie o podejrzenie przestępstwa w jednostce policji lub prokuratury właściwej dla miejsca pana zamieszkania. Jak wskazałem niniejsze postępowanie zostało już zakończone”

I w związku z tym ogłosiliśmy konkur, który polegał polegał na doradzeniu mi. CZY HENRY POWINIEN ZAWIADOMIĆ O PODEJRZENIU POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA PRZEZ SŁODKĄ? Z JAKICH PARAGRAFÓW I O CO? Najśmieszniejsza i błyskotliwa odpowiedź miała być nagrodzona skromnym, gdyż jesteśmy biedni, ale za to ubodzy, upominkiem żetonowym w wysokości 300 żetonów. I będzie.

Z rad zamieszczonych w komentarzach wybrałem dwie. Romaria i Rugera44.

Rozwiązanie konkursu w filmiku. Gratulujemy zwycięzcy. Po odbiór prosimy udać się do Admina.

Co do Słodkiej.. na razie dam spokój. Jak się uruchomi znowu przeciwko mnie – to pójdę. A muszę się przyznać do jednego. Prokuratura umorzyła sprawę, zanim zdążyłem przedstawić – te najważniejsze koronne dowody, które w razie czego sobie czekają. W razie jakiś ruchów na gruncie prawa cywilnego ofkors ze strony znanej i lubianej, które zapowiedziała – bo karne możliwości się skończyły.

O co chodziło w konkursie? https://blogsu.org/slodka987-slodkaa987-ona_slodka-showup-tv/

Pozdławiam i zapłaszam na filmowe rozwiązanie konkursa.

Wasz Henry.

5 komentarzy do “Rozwiązanie minikonkursu: Doradź Henremu

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.