LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +540 żetonów, napiwki: 27, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Rozwiązanie konkursów na Trollhejtera i najlepszą parę na ShowUp.tv!!!

Rozwiązanie konkursów na Trollhejtera i najlepszą parę na ShowUp.tv!!!

Hej ludzie, człowieki, Modelki, transy, gendery, pedały i inne. Po bardzo długim czasie nastąpi dziś rozwiązanie dwóch konkursów. Zaczynamy od trollhejtera forumowego.

 
Pewnie się zastanawiacie, dlaczego rozwiązanie konkursu trwało tak długo? Odpowiedź jest niezmiennie taka sama…jak zwykle rzuciłem się w wir pracy…hue, hue.. poza tym zmieniłem tryb życia i przygotowywałem się do wielkiej batalii prawnej ze znaną i lubianą modelką – Slodką.

Wyniki

Trollhejterem forumowym została Cipka000 z dużą przewagą nad Takatam stosunkiem 11 : 5. Gratulujemy zwyciężczyni jaki i zdobywczyni II miejsca…. wyróżnienia dostają BlackBitch jak i Bengier znany także jako PIKPIK. Teraz nagroda. Po tajnym losowaniu z użyciem kapelusz… 300 żetonów wygrywa… ROMARIO111111

Brawo

Teraz szybko do najlepszej pary na ShowUp.tv

Przypominam, że reguły były takie. JURY ZA TREŚCI PRZYZNA NAGRODĘ 300 ŻETONÓW
500 ŻETONÓW I 200 ŻETONÓW ZOSTANĄ ROZLOSOWANE WŚRÓD GŁOSUJĄCYCH NA DANĄ PARĘ
DASZ OPIS MASZ DODATKOWO SZANSE NA 300 ŻETONÓW
ZA SAMO WSKAZANIE BIERZESZ UDZIAŁ W LOSOWANIU.

Oceniamy jako jury opisy. Im fajniejszy opis tym większa szansa na wygraną. Mogły być wierszyki, filmiki itp. Opis oczywiście ma się odnosić do tego dlaczego ta para akurat tak Wam się podoba. Oceniała będzie jak zwykle stała komisja. Walentyna Tiereszkowa, Wincenty Pstrowski, Pies Łajka, Pan Tadzio Konserwator w grupie kapitałowej blogsu/showsu oraz ja. Ceniliśmy błyskotliwość i niekonwencjonalność. To był bardzo zacięty konkurs. Zgłoszono aż 15 par. Było 11 remisów z jednym głosem….. ale wygrała para 9MP69, która uzyskała 4 głosy. AdaxRafatus mieli dwa, ale Rafałek dostał jeszcze jeden głos za parę z Marlenką, Psychoromek z Boginką dwa, Veronika z partnerem dwa, Kamasutra z czołgistą dwa.

Teraz losowanie. 200 żetonów leci do Mansona. Największą wygraną w wysokości 500 żetonów otrzymuje Stefano!!!!… Gratulacje.

Teraz walory artystyczne… tu 300 żetonów trafi do Pusty_nick… za zakurwiście fajny wierszyk i otoczkę.

Także wszystkim dziękujemy.

Wkrótce serial prawniczy na blogu….hehe.

Darz Bór… wszystkim..
Wasz henry

7 komentarzy do “Rozwiązanie konkursów na Trollhejtera i najlepszą parę na ShowUp.tv!!!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.