LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +100 żetonów, napiwki: 5, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Patostreamy na ShowUp.tv

Patostreamy na ShowUp.tv - Rafatus

Nowa moda na ShowUp.tv – czyli rzecz o tym jak to na męskich, chuje przegrywają z patusami. Zapraszamy na relację BlogSU.pl

 
Jakaś tam sobota czy piątek. Na męskich transmisjach króluje Rafatusoficjalnie. Przyciągnął za sobą z YT na ShowUp.tv sporo followersow. Ofkors repertuar niezmienny, czyli dopierdalanie się na trupa alkonem, Marlenka karmi modela, Rafatus w końcu po długiej walce pada, przechodzi świecąc pindolem do łózka, gdzie zasypia. Na szczęście Jezus Chrystus, król Polski, kieruje jego kroki tak, że nawet śpiąc, skulony jak nowo narodzony jeżyk i tak znajduje się na wizji. Więc nie jest banowany. Miał wówczas największą widownie na męskich. Za jakiś czas Marlenka wyłącza czat.

Na pierwszym miejscu ląduje wówczas dawcaorgazmów78 czyli Domino. Domin jaki jest – każdy widzi. Chleje, śpiewa a nawet wyje – tańczy, pali i znowu chleje. Domin schodzi ze sceny, na pierwszym miejscu pojawia się luki119. To chłopaczek z jakiegoś Śląska w czapeczce, z butelką w dłoni, obok przewija się pani o dobre dwie dekady starsza. Piją siedzą opowiadają. Anturaż jak z bytomskich familioków. Luki119, który w sumie jest najspokojniejszy i popija oraz zasuwa śląską gwarą, usuwa się ze sceny i wpada na pierwsze miejsce prawdziwa gwiazda wieczoru – niejaki Pierrre86. Tu już jest grubo. Model jebie wszystkich jak psy. Kurwy, chuj Wam w dupe, jebane pierdoleńce, internetowe zjeby– sypią się jak liście w październiku. Model chleje, pali, z tyłu po łóżku raczkuje sobie spokojnie dziecko, co jakiś czas wystawiając ciekawą główkę w stronę kamery. O dziwo sam Pierrre86 ma wtedy twarz na wpół widoczną. Woła moda, skurwysyna, o zbanowanie.

Patostreamy na ShowUp.tv
 
Z tyłu na liście transmisji męskich na dalszych miejscach aż kłębi się od chujów. Dużych, małych, grubych, krzywych, prostych, wiszących, stojących, ogolonych lub ledwo wystających spod wielkich babzonów. Ich widownia rzadko przekracza 10 osób.

Patotransmisje przejęły władzę i rządzą na męskich pokazach…. Hue, hue, i raczej to się już nie zmieni. Pomijam fakt, dlaczego i czy to co robią jest moralne, sralne, karalne czy sakralne. Prawdę mówiąc wyjebane mam na to. Nie mój cyrk – nie moje małpy.

Po prostu tak jest i trzeba się z tym pogodzić.

Natomiast czekam na kolejnych patotransmitujacych i zastanawiam się co nowego zaproponują. Bo naprawdę pokazane było już sporo.
 

DLACZEGO OGLĄDAMY PATO-STREAMY?

 

12 komentarzy do “Patostreamy na ShowUp.tv

  1. Wczoraj zajrzałem do https://showup.tv/rafatusoficjalnie i niezmiennie króluje na męskich transmisjach, mieli ponad 2 tysiące widzów bravo Stream obfitował w różne atrakcje i chociaż oglądałem ich około godziny to było bardzo ciekawie 😉 Na początku Marlenka paradowała bez majteczek laugh i uśmiech nie schodził z jej twarzy, później zauważyłem na nosie Rafatusa jakąś ranę, nie wiem jak to się stało, ale chyba Marlenka coś miała z tym wspólnego smile Z biegiem czasu główny bohater był coraz bardziej najebany i tracił szybko kontakt z rzeczywistością i w kulminacyjnym momencie chciał jebnąć się na łóżko, ale skok mu nie wyszedł i spierdolił się z niego, bardzo to rozbawiło Marlenę jak i licznie zgromadzoną publiczność. Niestety później widzowie zaczęli ich bardzo hejtować było to żenujące i takim osobnikom dawał bym dożywotniego bana na SU. Panna straciła humor i zaczęła wszystkich rugać, ale takie zwroty akcji u nich to nic nowego blum Na pewno wpadnę jeszcze do nich good Pozdrawiam.

    4
  2. Ja nawet nie wiedziałem o istnieniu Rafatusa i Marlenki dopóki nie pojawili się na showupie. Na ich transmisjach dzieje się więcej ciekawego niż na kilkudziesięciu damskich transmisjach dlatego ja cieszę się, że zawitali na showup.
    Myślę, że Rafatus i Marlenka przebili chyba wszystko to co do tej pory działo się na showupie. Myślałem, że widziałem już na showupie wszystko ale okazało się, że jednak ktoś jest mnie jeszcze w stanie czymś zaskoczyć smile

    4

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.