LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +40 żetonów, napiwki: 2, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Paula… odbanuj Harda!!!

Społeczność skupiona wokół blogsu.org (czyli ja),  pies Zigi oraz Pan Jezus z Matko Bosko – krzyczą solidarnie – Paula odbanuj użytkownika hardrockcaffe666.

 
Płacze niebo, w bólu łączy się pies Zigi, również i Ci użytkownicy forum, którzy posiadają krztynę ludzkich uczuć oraz współczującą duszę (czyli tylko ja), postanowili zaapelować do modelki BlackMidnightAngel_ o odbanowanie znanego i lubianego użytkownika forum oraz showup.tv  – hardrockcaffe666. Pod apel podłączamy kilka łapiących za serce zdjęć, które nie przyprawiłyby o łzy chyba tylko Heroda i to pod warunkiem, że byłby ślepy i pijany w trzy dupy a nawet cztery.

Za co ten ban?  – pytaja się nasi czytelnicy w setkach listów, telefaksów i telegramów.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy od spowiednika Harda, ojca Imre, (niestety borykającego się z trudnym nałogiem alkoholizmu, a zarazem stety –  gdyż skuszony 1 litrem technicznego spirytusa Royal, nie wahał się ani chwili i zdradził świętą tajemnicę spowiedzi), poszło o brak entuzjazmu i zaangażowania.

Paula – tak się nie godzi… nie godzi się odrzucać najwierniejszego fana, który, czy to w biedzie – czy w dostatku – zawsze znajdzie garstkę żetonów, dla swojej ulubienicy – nie żądając w zamian nic – oprócz ciepłego słowa, raz na jakiś czas.

Wzruszyłem się przyjaciele i przyjaciółki również te queerowe. Kończę więc ten tekst, bowiem łzy nie pozwalają mi pisać.

Trzymajcie się.

Wasz Henry.

12 komentarzy do “Paula… odbanuj Harda!!!

  1. Dokładnie !!!
   Ja też grzebałem w piasku,płynąłem prawie na środek jeziora po ten kwiotek ( to cuuutt że się przy tym nie utopiłem) i to ja z małą pomocą Zygiego zbierałem te patycki.
   Ktoś mi zarzucił że żółty kolor to brak szacunku.
   Jpdl nie moja wina że tylko takie kwiotki tam rosły.
   Aha zdjęci te były robione przed całą tą hecą i tylko zostały na potrzeby tego artykułu wykorzystane.
   A czemu je zrobiłem.. bo w ten dosyć specyficzny sposób chciałem wyrazić swoje lubiejstwo w stosunku do Niej.
   smile

   102
   1. Wyciąganie zdań z kontekstu jest słabe po drugie wszystko wyjaśnione już dawno. Ja jakos bana nie mam przeciwieństwo do ciebie dwulicowa kurwo. Co jeszcze tej spokojnej pokazywałeś jebniety stary dziadyga konfident jebany.zaraz bedzie odblokowane wiec sie nie martw. Zawsze byłeś chorym psychiczne debile upośledzonym nawet teraz tego bie rozumiesz

    1
    1. Ty musisz wszędzie SYF robić jak tylko się pojawisz.
     Jak nie wiesz co zrobić to idź do specjalisty on Ci pomoże.
     Słyszałem że w Norwegi jest całkiem dobra opieka lekarska.
     No tak masz się czym cieszyć dwa tygodnie bez bana u niej to dla ciebie nie lada osiągniecie.
     Nie wiem po kiego diabła Ona cię tam toleruję pewno ma ubaw jak i cała reszta.
     To tyle bo i tak za dużo czasu poświęciłem komuś twojego pokroju.
     Bez odbioru!!!

     1. Dziadygo syf robisz już od kilka lat przynajmnej wreszcie sie uwolniła od takiej memdy która ty jestes. Każdy doskonale wiedział jaka wsza i menda jestes ale miarka sie przebrała. Ubaw to z ciebie mieliśmy od 5 lat. Zakłamany psychopato. Biedny ten pies nawet widac na zdjęciu jak jego molestuesz.

      1
  1. Uważasz jak Siedzenie na psie jest normalne to gratulacje. Ciekawe czy byłbyś zadowolony jak słoń na tobie wykonywał same czynności. Publika już ciebie poznała jako ubeka konfidenta i jeszcze chuj wie kogo. Napewno zdrowy psychicznie nie jestes widac to po twoim zachowaniu.

   3

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.