LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +60 żetonów, napiwki: 3, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Najpopularniejszy bro na ShowUp.tv – podsumowanie badań fokusowych

Najpopularniejszy bro na ShowUp.tv - podsumowanie badań fokusowych

Heloł Moi Drodzy Czytelnicy i Fani ShowUp.tv

Po raz kolejny zarząd blogsu.pl zlecił badanie uznanemu Instytutowi Badań. Tym razem Niolsena. Instytut badanie przyjął, więc nasza sława jako kiepskiego płatnika wśród Instytutów Badawczych się jeszcze nie rozeszła…hue, hue.

Tym razem chodziło o to, które piwo jest najpopularniejsze wśród nadających na showup.tv

Tak, tak.. grupa kapitałowa znów, przynajmniej w umowie przedwstępnej, podpisała kontrakt o znacznej wartości, czyli taki, który przekracza 10 proc. kapitałów własnych.

Zleciła Instytutowi Niolsena badania fokusowe, które miały na celu wyłonienie lidera wśród konsumowanych piw na transmisjach na showup.tv

Zespół brał również pod uwagę tak zwana jakość hedoniczną.

– Jakość hedoniczna miała jednak mniejszy wpływ. Jak wiemy jest to mierzenie przyjemności z powodu spożywania w tym przypadku piwa. Wskaźnik ten zawiódł. Niestety podczas naszych obserwacji wielokrotnie widzieliśmy sceny podczas których, spożywający strasznie się krzywili, mieli ataki wykrztuśne, ba… wymiotne – a mimo to chleli dalej – twierdzi docent Jiri Stroszmajer z Instytutu Niolsena. – Szczególnym przypadkiem jest niejaki Dominikgda. Krzywił się, parskał, wytrzeszczał oczy, śpiewał, ulewało mu się… a jednak nakurwiał Sterny jak pojebany. Obserwacja jego była prawdziwą ucztą dla naukowca. Opracowujemy algorytm, który pozwoli być może wyjaśnić to zachowanie – dodaje docent Stroszmajer. Wyjaśnia, że zwykłym alkomatyzmem nie można tego tłumaczyć.

Czy to jednak żabkowy Stern jest królem showup.tv?

Nie.

Idźmy więc dalej.

Pojawiają się różne typy piw. Żywiec, Tyskie, wyjątkowo Okocim czy Kasztelan, czasem jakiś Desparados, ale…

KRÓL WŚRÓD PIWA NA SHOWUP.TV JEST TYLKO JEDEN!!!!

I zostaje nim obwołany Żubr.

Najczęściej wychlewane piwo na showup.tv. Piwo pite w dużych ilościach. Nie tylko pita a nawet wkładane w różne otwory podczas upojnych seansów podkreślonych cudownym bursztynowym produktem browaru Dojlidy. Specjalistką w tym zakresie jest Nimfabi.

Showup.tv jest więc jak Garwolin w czasie wyborów. Odpowiada mniej więcej wyborom całego kraju… a to piwo o pszenno-buraczano-cebulacznym smaku jest właśnie na pierwszym miejscu w Polsce jeżeli chodzi o ilość spożycia – twierdzi mgr. Henryk Iżiglaczek z Zrzeszenia Badania Konsumpcji w Polsce „Onion”.

Dodaje, że niebagatelną role w tym, że piwo to zajmuje 1 pierwsze miejsce na showup.tv jest cena. – Jest bardzo atrakcyjna, a piwo ma 6 proc. Można się tanim kosztem nieźle zajebać. Oczywiście daleko mu do efektu zamulenia jaki daje żabkowy Stern, który cudownie jest nasycony enzymami a zamiast słodu używa się niskiej jakości papki z kukurydzy, ale Żubr też daje nieźle w mazak – kończy mgr. Iżiglaczek.

Niestety podczas badań fokusowych na showup.tv nie zaobserwowano spożycia Argusa Mocnego w plastikowych jednolitrowych butelkach z Lidela. Specjaliści podkreślają, że tu pokutuje nadal niechęć społeczeństwa do spożywania piwa z plastiku. A ten wali w cytryne wręcz znakomicie.

Badania fokusowe wykazały również, że Sebiksy z męskiej części transmisji na showup.tv nie piją narodowego piwa Ciechan, którego właścicielem jest zadeklarowany prawicowiec i narodowiec.

– To oczywiście pokłosie tego, że to piwo kosztuje ponad 4 zł, a przy dobry wiatrach i promocjach można mieć za to dwa Żubry. Sebiks więc kieruje się instynktem przetrwania a nie patriotycznym marudzeniem – kończy doc. Stroszmajer.

Także na showup.tv jak w Polsce, głównie walą Żubra. Czasem wlewają do niego kielicha wódy, ale… to już zupełnie inna historia.

Tradycyjnie po otrzymaniu faktury za wykonanie badań, zarząd blogsu.pl postanowił zawinąć żagle i zmienić swój wirtualny adres.

Cóż.. my też jak Sebiksy kierujemy się instynktem przetrwania.

Tak więc do zobaczenia wkrótce i nie chlejta Żubrów na słońcu.

Sija.

15 komentarzy do “Najpopularniejszy bro na ShowUp.tv – podsumowanie badań fokusowych

 1. Zapomniałeś chyba o Tatrze – królowej plenerków smile Niska cena tego szlachetnego trunku oraz niezwykłe walory smakowe sprawiają, że jest on wybierany najczęściej jako zaprawa gardła przed karkóweczką na grillach od morza do (nomen omen smile Tatr jak Polska długa i szeroka!

  2
 2. Nie no chyba ochujałem i się zarejestrowałem. Czy słusznie zrobiłem to wyjdzie w praniu mam nadzieje że moje słuszne i jakże kąśliwe uwagi przypadną wam do gustu (co za skromność)!!!. A co mi tam postanowiłem skoro tu już z wami jestem trochę się poprodukować z jakim skutkiem nie mi to oceniać. Do usłyszenia !!!

  1
 3. Niestety nie widziałem by ktoś spożywał na ShowUp`ie, ale z tanich należałoby wspomnieć jeszcze o bro z Biedry,
  litrowym 6,5 % Sarmackim w plastiku i ponad 7 % VIP-ie w metalowej puszce. Jedne jak i drugie dają ostro w palnik więc można w krótkim czasie i za nieduże hajsy się nagrzmocić ..szczególnie w te upały, hyhy.
  Zdro drinks

  3

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.