LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +230 żetonów, napiwki: 14, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Rozwiązanie konkursu na przodownicę ShowUp.tv

Rozwiązanie konkursu na przodownicę ShowUp.tv

Wygrała z dużą przewagą znana i lubiana modelka. Oddano 24 głosy. Losowanie z przyczyn niezależnych odbyło się na transmisji na ShowUp.tv

 
Koko21 wygrała konkurs na stachanowczynie ShowUp.tv. Koko21 prezentuje najwyższe standardy przodownicy pracy. Oprócz tego, że jest pracowita jak mróweczka, jest także miła, rozmowna i każdemu poświęci chwilę uwagi. Brawo. Gratulujemy całym sercem. Na Koko21 oddano 9 głosów. Kolejne miejsce na podium zajęła Sugar, która prezentuje nieco inny, robotyczny typ pracy. Sugar_ otrzymała 4 głosy. Trzecie miejsce zajęła BlackMidnightAngel_, która to miejsce zawdzięcza m.in. głosem naszego nieutulonego w obecnie żalu HardRockCaffe696. Gratulujemy Pauli oraz Hardowi… heh.

Mimo podjęcia w moim rodzinnym mieście Łodzi dwóch prób znalezienia sierotki losującej wśród ludzi z miasta, którzy ze swoimi rydwanami śmierci oczyszczają nawet najbardziej zapomniane zakątki city z surowców wtórnych – nie udało się sad być może z ulic wygnał ich upał i zeszli do podziemi. Cześć ich pamięci.

Losowanie odbyło się zatem na transmisji na ShowUp.tv. Gratulujemy zwycięzcom. Losowanie poniżej.

I do zobaczenia moi drodzy czytelnicy i czytelniczki.

Wasz Henry.

5 komentarzy do “Rozwiązanie konkursu na przodownicę ShowUp.tv

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.