LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +60 żetonów, napiwki: 3, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

„Nie wstydź się, moralność jest jak łechtaczka – każda ma inną i każdy inną woli” – mówi Pennelope w wywiadzie dla blogsu.org

Magnetyczna/KochankaGandalfa/JustLikeMDMA/Pennelope z ShowUp.tv - Wywiad

Dzień dobry. Dziś przed wami czołowa tancerka ShowUp.tv, znana z celnych i szybkich ripost, pogodnego usposobienia, zdystansowania i oczywiście nieprzeciętnej urody – czyli Pennelope

 
Witam, dzień dobry, dziękuję za zaproszenie do studia i zawstydzające wiadro komplementów. Henru, czy mógłbyś obniżyć troszkę ten jupiter, bo wali po oczach? Dziękuję laugh

Proszę bardzo.. obniżam zatem lampkę z rumuńska żarówką zabronioną w UE i takie pierwsze pytanie, czy Biedronka Azjatycka, jadowita odmiana chrząszcza, który przybył do nas jeszcze przed koronawirusem, może mieć potomstwo po zgwałceniu nasze poczciwej Bożej Krówki, siedmiokropkowej, lub Broń Panie Boże – biedronki dwukropkowej… i jaki biedronkowy kundel wyjdzie z takiego połączenia genów?

Kurczę, nie wiem, ale zamawiam inkubator i sprawdzamy. Może proszek z tego wcierany w nadgarstek da zdumiewające efekty?

No to teraz już klasycznie.. Jak i kiedy zaczęła się Twoja WIELKA PRZYGODA z ShowUp.tv?

A to śmieszna sprawa była.
Swego czasu interesowałam się tylko dziewczynami, znalazłam sobie kompana w postaci niskiego, uroczego geja, z którym wówczas mieszkałam. Siedział on na ShowUp 25/h na dobę oglądając męską stronę. Któregoś razu piliśmy alkohole z dwoma innymi przedstawicielami miłośników parówek i weszliśmy dla zabawy. Było fantastycznie, ale była to jednorazowa sytuacja. Następny raz, gdy już zaczęłam wchodzić regularnie przypadł jakiś rok później, gdy już mieszkałam z Filipem w Szwecji. Byliśmy mocno zaprzyjaźnieni z drugą parką, urozmaicaliśmy sobie seks uprawiając go wspólnie (bez zamiany partnerów). Któregoś razu po prostu odpaliliśmy kamerkę i Wam się pokazaliśmy. Później jakoś tak poszło..

Ośmielę się zauważyć, że bardzo dobrze poszło…A jakbyś miała porównać, co przynosi Ci wincyj zadowolenia, lub jest mniej upierdliwe.. taniec przed widzami realnie, czy też występy na ShowUp.tv?

To ciężkie pytanie. Wiele zależy od klubu, w którym pracowałam. Niektórych (słynnej parasolkowej sieci) wręcz nienawidziłam, mimo, że zarobki były lepsze, ale nic nie zastąpi tej atmosfery, poczucia bycia “gwiazdą”, gdzie ludzie są w stanie wydać majątek za chwilę rozmowy. ShowUp to z kolei komfort, że nikt mnie nie dotknie bez mojej zgody, nikt nie chuchnie wyziewem przetrawionego alkoholu, sama decydowałam o muzyce, o tym z kim i kiedy pogadać. Jednak paradoksalnie mimo, że jestem w stanie bez skrępowania rozebrać się przed tłumem osób, to bardzo długo miałam ogromny problem z rozmową z ludźmi przed kamerką. Strasznie mnie to męczyło.

Od kiedy profesjonalnie zajmujesz się tańcem?

Zaczęłam tańczyć dokładnie tydzień po swoich osiemnastych urodzinach. Marzyłam o tym od kiedy w wieku siedemnastu lat obejrzałam striptiz na rurze Demi Moore i Natalii Oreiro. Czy było to profesjonalne? Nie sądzę, mój pierwszy występ był raczej komedią. Pamiętam wystąpiłam w zamszowych szpilkach z Deichmanna.

Oooo.. Dajśman, dobra firma.. dziś kupiłem tam trampki za pinsiont złotych. Wracamy do clue, Czy próbowałaś swoich sił w jakimś programie rozrywkowo-konkursowo-tanecznym a jak tak to na jakim szczeblu? Sołeckim, powiatowym, regionalnym, wojewódzkim, państwowym..baaa może nawet globalnym?

Niestety, moim największym osiągnięciem był występ w TVN (Mas)Turbo jak myłam Porshe w bikini. Nie mam na tyle interesującej osobowości by zainteresować sobą większą rzeszę ludzi, nad czym strasznie ubolewam.

…ehe… akurat…Z przerwami jesteś już na ShowUp.tv kilka lat… jakie były Twoje początkowe odczucia a jakie są teraz?

Nie wiem, albo to ShowUp się zmienił albo ja. Nie jestem w stanie powiedzieć. Na pewno pierwszych kilka miesięcy nie miałam pojęcia co to jest cel, wpisywałam jakieś kosmiczne kwoty, nie wiedziałam jak “zarabiać”. Ale w sumie na początku też nie o to chodziło. Niemniej w moim odczuciu atmosfera strasznie się zmieniła, mam wrażenie, że większość nie wchodzi tutaj by się dobrze bawić, a tylko po to żeby komuś dopiec.

To nie ludzie .. to wilcy, zresztą fakt, jest sporo pszenno-buraczanych cebulaków o duszy chasydzkiego incela. Od niedawna nadajesz z facetem. Jak on przyjął pomysł wspólnych transmisji z Tobą? I jak się adaptuje do tej sytuacji?

OOJ nie od niedawna. Filip był też tym “współlokatorem” parokrotnie. No, ale oficjalnie tak. Z Filipem jestem od sześciu lat. Poznałam go pół roku po tym jak zaczęłam tańczyć. Zaczepiłam go w autobusie bo zakochałam się w jego uśmiechu. Nie okłamywałam go kim jestem, na dodatek mamy w sobie jakiś pociąg do robienia głupich rzeczy w seksie. Jak się adaptuje? Ciężko. Przy pierwszej grupowej przeraziła go liczba obecnych osób, na dodatek wrażliwy z niego facet, rzuci okiem na głupi komentarz i jest po imprezie. Nie wiem dlaczego niektórym tak sprawia przyjemność zepsucie komuś zabawy. No, ale to już jakby nie mój problem.

Ja odkąd nazwano mnie Nafuranym Rumunem też zniknąłem z szołapa.. fakt, że zgubiłem co prawda kamerkę a w dobie zdalnej szkoły nie mogę kupić nowej – też miał na to pewien wpływ..heh..No dobła.. I znowu nieoczekiwana zmiana tematu – Co najbardziej lubisz a co Ciebie najbardziej irytuje na ShowUp.tv? Czyli może inaczej… kogo lubisz mniej, januszów, białorycerzy, sebiksów, nudziarzy… kogoś innego np. stópczoiczystów? o złotników nie pytam, bo ich każdy lubi.

No, stópkowicze to mój ogromny ból, ale grupa w sumie nieszkodliwa. Doświadczenie w pracy z kobietami, które ze sobą konkurują nauczyło mnie, że nie ma nic gorszego niż zazdrosna, zawzięta baba, która ma za dużo wolnego czasu. To dla mnie chyba najgorsza grupa oglądających.

Ehhh.. niestety znam ten temat, aż za dobrze…az LZY MI POSZLI…Czy, oprócz faceta, planujesz jakąś transmisje z koleżanką – modelką i jeżeli to wchodzi w grę – czy masz jakieś potencjalne typy dziewczyn na takie show?

Pociąg do dziewczyn mi pozostał z młodości, jednak mimo występów z wieloma dziewczynami wierna pozostanę swojej Anastazji. Znamy się długo, wiem, że mogę z nią owce kraść. Nauczyłam się niestety, że czasami nie warto nawiązywać bliższych kontaktów. Nadal oglądam się na ulicy za pięknymi kobietami, nadal podglądam je na kamerkach z innych kont (nie chcę żeby myślały, że robię sobie reklamę lub żeby czuły się skrępowane). Mój typ kobiety to typ urody to Megan Fox, Charlize Theron, Anna Grodzka. A tak poważnie, zwracam uwagę na rysy twarzy, włosy, gust w makijażu. Mniej to jednak więcej. Z dziewczyn na SU też mam wiele ulubienic, ale zachowam je dla siebie. Czy zaprosiłabym którąś? Nie. Ale czy bym odmówiła?? No.. zależy kto by napisał laugh

Magnetyczna, Pennelope z ShowUp.tv

Nadajesz z twarzą – to dość odważny krok…. Zdarzyło się kiedyś, że ktoś Cie rozpoznał.. np. podszedł – przedstawił się i spytał np. o no nie wiem…taki pierwszy przykład co mi przyszedł do głowy…np znaczenia encykliki Jana Pawła II „Centesimus annus” w kontekście dramatycznych historii młodych kleryków również związanych z anusem (tyle, że przez jedno n).

Pewnie, że tak, może nie o tematy, o które pytasz ale inne się zdarzały laugh Nigdy nie kryłam się z tym że tańczę, że nadaję na SU. Lubiłam obserwować reakcje ludzi, gdy im o tym mówię. Nie zliczę ile razy na privie dowiadywałam się, że po drugiej stronie siedzi kolega z liceum, z osiedla, klienci z klubów go – go (w drugą stronę też, w klubie poznawali mnie jako Elżunię). Nie miałam z tym problemu, od samego początku byłam szczera z moimi bliskimi i mimo ich grymasu na twarzy trzymałam się dalej swojego. Jasne, pewnie rodzice by woleli żebym była prawnikiem czy lekarzem.. ale mam ogromne szczęście posiadania wyrozumiałej rodziny (tak, babcia też wie, kiedyś nawet chciała mi udziergać na szydełku strój na ShowUp laugh ). Kochają mnie taką jaką jestem, i głupie to pewnie dla Was będzie, ale najlepszym tego dowodem jest fakt, że moi rodzice do dziś na lodówce obok dyplomu z uczelni mojej siostry mają przypiętego pierwszego dolara, którego dostałam w napiwku. Straszne, nie? Ale mnie napawa dumą, że nie muszę okłamywać ich na każdym kroku.

I bardzo dobrze, gdyż jak mówił Robert Ripley.. szczerość i prawda to podstawa… No dobła.. to teraz.. czy dorobiłaś się już osobistego stalkiera? Stalkierów a jeżeli tak to jak sobie radzisz – poradziłaś z sytuacją?

Swego czasu miałam “problem” z paroma klientami z klubów. Na SU stalkiera chyba nie miałam, natomiast przykrą sytuacją dla mnie było gdy jeden z tych kilku stałych klientów przyznał mi się, że się we mnie zakochał i zaczął zastawiać rzeczy w lombardzie by móc chodzić na privy. Jakby dostać w pysk, naprawdę – fajnie jest zarabiać na SU, ale być przyczyną czyjegoś spadania w przepaść to już inna sprawa. Musiałam to zakończyć.

I zgodnie z naszą wieloletnią tradycją – pytanie od naszego telewidzoodbiornika. Mariusz z Lubania, rencista, będący w procesie weryfikacji i przejścia na wyższą grupę inwalidzką z tytułu cukrzycy i 224 kg żywej wagi pyta. „Ja mam takie pytanie czy Pennelope by bardzo przeszkadzała by jej stopa cukrzycowa u partnera w trakcie seksu? Dziękuję.

Generalnie każda stopa, damska czy męska jest u mnie problemem w sensie seksualno-gospodarczo-poduszkowym. Więc niestety tak laugh
Panie Mariuszu z Lubania.. pora zatem upierdolić stopy.. przy okazji z 40 kg odejdzie z wagi…Nasi teleodbiornikowie zastanawiają się często, co robisz poza ShowUp.tv.. ofkors odpowiedz tylko tyle, na ile nie narusza to Twojej prywatności?

Tańcuję na wieczorach kawalerskich, uczę prywatnie dziewczyny na rurze fikołki odpierdalać (hajsy marne ale fajna sprawa i poczucie, że nadal robisz dobrze ich chłopom.. może nie bezpośrednio, ale nadal), niedawno zgodnie ze swoją zajebistą, niezawodną intuicją otworzyłam sklep z bielizną i z prędkością wzrostu gorączki w przypadku COVID (jak i również z jego powodu) musiałam zawiesić działalność, jednak ruszam znów wkrótce. Jeśli nie pytasz o czysto ekonomiczne sprawy to uwielbiam rysować, malować akwarelami, szyć bieliznę (wiele odzień dupnych Elżowych było mojego projektu i wykonania, wystające nitki zostały pieczołowicie wepchnięte w cipę) i robić zdjęcia mojej pięknej Anastazji.

Długo jeszcze zamierzasz być na ShowUp.tv?

No, niestety w momencie udzielania tego wywiadu działalność na ShowUp zakończyłam. Permanentnie.

Ło Panieee.. ale rozumiem.. bo przeczytałem na Twoim wątku na forum showsu.org – dlaczego… Jakie masz plany na przyszłość?

Chciałabym wyjechać stąd daleko, najbardziej do Norwegii lub Tajlandii (a co mi tam, rzucę monetą albo żetonem z wózka z Selgrosa), a z takich bardziej realnych – w ciągu najbliższych trzech tygodni ruszam z domem tymczasowym dla królików. Polecam tego zwierza dla każdego, kto jest zbyt leniwy na psa. Chciałabym się też nauczyć języka hiszpańskiego, bo od dwóch lat próbuję i smutny chuj mi z tego wychodzi.

Również polecam króliki, a zwłaszcza tuszki do barszczu…I klasyczne pytanie – jakie masz hobby?

Uwielbiam, kocham astronomię, biologię, taniec (ale nie każdy), sztukę (ale nie każdą.. szykujcie kamienie, ale taka Dama z łasiczką czy Stworzenie Adama powoduje u mnie raczej ziewanie niż podziw.

I klasyka po raz kolejny.. co chciałabyś przekazać użytkownikom ShowUp.tv oraz koleżankom modelkom?

Co ja, nieudacznica showupowa mogę radzić.. połykać jak kochasz, i nie kłamać. Jak już występujesz z twarzą to się nie pierdol w kłamanie, ujawnienie przez osobę trzecią boli po stokroć bardziej niż samodzielne przyznanie się co robisz (wiem po mojej Anastazji). Nie wstydź się, moralność jest jak łechtaczka – każda ma inną i każdy inną woli. Po ki chuj dawać komuś powody by chciał Cię zniszczyć? Mamy takie czasy, że laski za darmo pizdami świecą na instagramach. Ten, dla kogo jesteś wartościową osobą będzie Cię nadal za taką uważał, niezależnie, czy zobaczy Cię nago czy w otoczeniu pięciu gibkich, silnych murzynów, to tylko i wyłącznie Twoja sprawa. Wartość osoby ocenia się po tym co mówi i jak mówi, a nie po tym co robi i jak wygląda. Jeśli Ciebie łykanie dildo kręci to ja problemu nie widzę. A jeśli Twoi przyjaciele widzą.. to widocznie chuj nie przyjaciele to są. A jeśli Ty widzisz w tym problem, to przestań się kurwa interesować tym kto jakie ma upodobania lub jak zarabia na życie bo pewnie sam oczekujesz by nikt się nie wtryniał w Twoje. W sumie tyle laugh

Fiu, fiu.. bardzo mnie się to podobało.. i w sumie.. ale nie.. Stop.. stop.. jeszcze na koniec…. Ostatnie pytanie od telewidzoodbiornika, który spełnił nasze wysokie wymogi formalne i pozostaje w ciągu alkoholowym od co najmniej dwóch tygodni…Roman, zdobywca 6 pkt na brązową Górską Odznakę Turystyczną, za wejście na Św Katarzynę z Nowej Słupi, notabene również rencista. „Ja mam pytanie do Pani Pennelope, bo nie wiem czy robię coś źle.. bo na chrześcijańskich szybkich randkach, jak opowiadam o sobie, że Jezus kazał mi tu przyjechać i szukać silnej żony do pracy w młynie i ile kandydatka udźwignie w martwym ciągu – to czy robię coś źle? Z góry dziękuję za pomoc i poradę.

Pewnie zabrakło chusteczki z chloroformem – ciekawostka! Trzeba dłużej przytrzymać żeby działało. Potwierdzone info.

I tym optymistycznym eterycznym akcentem i poradą dla Romana kończymy wywiad. Ja życzę wszystkiego dobrego i i spełnienia marzeń. A jak ShowUp.tv i cebulaki wkurwiają to nie wracaj, a jak przestaną, to wracaj… hehe.

Również Henry dziękuję i cóż.. życzę wszystkim czytelnikom i Tobie również wszystkiego dobrego.

4 komentarzy do “„Nie wstydź się, moralność jest jak łechtaczka – każda ma inną i każdy inną woli” – mówi Pennelope w wywiadzie dla blogsu.org

  1. Mr. Bungle bo to nic ciekawego. Za dzieciaka chciało się robić to, co rodzice poważali. N dodatek miałabym ścieżkę kariery załatwioną Przez znajomości. Co to za satysfakcja? Żodna, biorąc pod uwagę fakt, że nie mogę znieść obelg pisanych tekstowo.. A te wykrzykiwane Ci w twarz w akompaniamencie rozpryskującej się śliny to średnie uzupełnienie mojego charakteru. Pod wpływem impulsu poszłam do klubu, rzuciłam swoje plany i jakoś poszło. Szkołę skończyłam później w trybie weekendowym. Czy żałuję? Nie. Pewnie do dziś bym była nadal trepem.

   3
 1. Szkoda, że jakiś łachmyta zawsze się znajdzie na transmisjach a nawet stado pojebanych gekonów. No, ale taka juz “uroda”, szołapa a może nawet nas Polaków. No i co zrobisz? nic nie zrobisz. zawsze jakas kurwa powie coś niemiłego, wyciagnie prywatę lub zastosuje inne szczochozagrywki. Chuj im w dupe i na imię.

  5
 2. Szkoda że partner okazał się taki DELIKUTASNY.
  Ale widać po tym przykładzie że nie wszyscy potrafią się zmierzyć z krytyką.
  Takie specyficzne miejsce jak su roi się niestety od różnego rodzaju oszołomów którzy to wyrażając się źle o innych rozładówują swoje życiowe frustracje i niepowodzenia.
  Tutaj konieczni trzeba mieć twardą dupę i być uodpornionym na krytykę która prędzej czy później i tak się pojawi.
  Szkoda że tak się stało bo osobiście lubiłem ja oglądać zwłaszcza jej wygibasy na rurce.
  Ogólnie miła, sympatyczna. wygadana i ładna.
  Dzięki Heniu za kolejny ciekawy wywiad !!!
  smile

  5

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.