LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +240 żetonów, napiwki: 12, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Losowanie zwycięzców helołinowego konkursu!

Losowanie zwycięzców helołinowego konkursu!

Długo trzeba było czekać, ale rekord nie został pobity. W dniu dzisiejszym odbyło się losowanie zwycięzców konkursu, pod czujnym okiem Komisji Kontroli gier i Zakładów.

 
Przejdźmy zatem do konkretów. Trzeba było odgadnąć 21 przebranych modelek. Przebranych w stroje związane z halloween. Od razu muszę zaznaczyć. Jestem w szoku głęboką wiedzą i znajomością fizis modelek. Niebywałe. I od razu wyjaśniam. Modelka nr 12 to była Ksenjia… hehe. Od razu twierdziłem, ze nikt nie zgadnie.

Oto pełna lista modelek.

1 Aniela
2 Mala
3 9MP69
4 Amanda21
5 Brzoskwinka69
6 Brzydkie_KaczĄtko
7 Cute_Bunny
8 Czarnulka_18
9 DeliciousMegi
10 dianassecret
11 KoteczekPsoteczek
12 Ksenija
13 Liwia_CuyTrYnKa
14 Maddie
15 Mirrabellka
16 MowMiiSzeptem
17 Rachele87
18 SexyKocica
19 Wisienkasu
20 x_Majka_x
21 xXAnielskaPokusa.

W konkursie wzięło udział 13 uczestników. Dwóch zgadło po 20 modelek. Żadnej nie zgadł Hard, ale dostał dwa losy za inwencję twórczą, czyli dostał o jeden los mniej od Pustego Nicka, który odgadł najmniej.

Ehhhh… wyciąłem ponad 170 losów.. Katorżnicza robota do chuja pana sad i pod czujnym okiem Komisji odbyło się losowanie… uwiecznione na filmiku.

Pierwszych dwóch losów, które wyciągnąłem nie widać, operator – czyli ja gapił się gdzie indziej, ale jak kocham Jezusa Chrystusa, króla Polski… musicie mi uwierzyć, że szwindla nie było. Słowo Henrego.

Zapraszam na losowanie.

Wasz Henry.

4 komentarzy do “Losowanie zwycięzców helołinowego konkursu!

  1. Haha Henryx Ty jak coś wymyślisz laugh z takim bębnem mogłaby też jakaś Modelka na transmisji wyskoczyć, pewnie by było zabawnie.
    ps. a po tych wszystkich konkursach to powiem, że jestem nawet mocno zdumiony niektórymi showupowiczami, macie niezłe oko i dużą wiedzę odnośnie naszych pań.
    Graty dla wszystkich!
    i pozdrowix.

    3

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.