LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +40 żetonów, napiwki: 2, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Własny kościół, narkotyki, dilda i alkohol

Własny kościół, narkotyki, dilda i alkohol

Pierwsze zalecenia kancelarii prawnej Misi Henrysi „Ubi lex, ibi objazdus spierdolenas” dla modelek wykonujących transmisje plenerowe w świetle aktualnych obostrzeń prawnych związanych z epidemią koroniaka

Własny kościół, narkotyki, dilda i alkohol

Wychodząc naprzeciwko ogromnemu zapotrzebowaniu na porady prawne, jakie zgłaszają nam modelki nadające w plenerze.. kancelaria prawna „Ubi lex, ibi objazdus spierdolenas” prowadzona przez Misię Henrysię przedstawia pierwszą część (i możliwe, że ostatnią) interpretacji prawnej pomocnej do obywania transmisji plenerowych transmitowanych przez ShowUp.tv przy obecnych obostrzeniach.

– Wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa w sytuacji epidemii – tako rzecze rząd, a my zgodnie z maksymą naszej kancelarii „Gdzie przepis, tam objazd i spierdalamy” proponujemy modelkom „plenerowym” parę rozwiązań prawnych, które pomogą im przetrwać ten ciężki czas zarazy – twierdzi mec. Misia Henrysia, z kancelarii prawnej „Ubi lex, ibi objazdus spierdolenas”.

A więc po kolei.., na łamach blogsu.org, mecenas Misia Henrysia doradza, co maja począć modelki, które robię transmisje plenerowe.

Po pierwsze czinkłeczento, …. Przypominamy jako blog. Ograniczenie w przemieszczaniu się. Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy czy załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb takich jak zakup jedzenia, lekarstw czy opieki nad bliskimi. Do 11 kwietnia włącznie nie będzie można się swobodnie przemieszczać poza celami bytowymi, zdrowotnymi, zawodowymi. Obostrzenie nie dotyczy więc: – dojazdu do pracy. Jeśli jesteś pracownikiem, prowadzisz swoją firmę, czy gospodarstwo rolne, masz prawo dojechać do swojej pracy. Masz również prawo udać się po zakup towarów i usług związanych ze swoją zawodową działalnością . Co na to wszystko mec. M. Henrysia?

– Droga modelko, jeżeli prowadzisz jednoosobową firmę, to masz pełne prawo prowadzenia transmisji plenerowych, albowiem to Twoja działalność jest Twoim zakładem pracy.. pierdol więc te farmazony i pracuj a z resztą modelek podpisuj lipne umowy o dzieło, ale tylko na lipę, żeby w razie czego pokazać policjantom czy tam strażnikom miejskim – podkreśla Misia Henrysia.

Ekspert dodaje, że ograniczenia co do liczby osób przemieszczających się lub wykonujących „dobrą robotę” nie dotyczą zakładów pracy. Należy jednak stosować w nich szczególnie ostre zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS) w zakresie zachowania odległości pracowników, środków dezynfekcji. – Podaje numer telefonu do informacji GIS 22 536 13 00. Tam proszę dowiedzieć się w ile osób można się jebać plenerowo w ramach wykonywanej działalności na showup.tv, w jakiej odległości ewentualnie mają znajdować się pracownicy, jakich środków należy używać. Ja tam już nie dzwonie, jestem na czarnej liście z powodu pewnych szczególnych pytań o środek służący do nawożenia – mefedron – Co do środków dezynfekujących polecam lizol, choć oczywiście proszę pytać się specjalistów w GIS. Lizol jednak dość żrący i troszkę jebie – wyjaśnia ekspert z kancelarii „Ubi lex, ibi objazdus spierdolenas”

– Obostrzenia nie obowiązują również, jeżeli jedziesz odebrać z paczkomatu kolejne dildo, jedziesz po żel, po alkohol, czy też do dilera po narkołaki – gdyż jak wiadomo, każda dobra transmisja plenerowa musi zawierać w sobie odurzenie jakimkolwiek środkiem psychoaktywnym – dodaje specjalista.

Epidemia koronawirusa a transmisje plenerowe na ShowUp.tv

Jako blogsu.org przypominamy. Ważne! Przemieszczać się będzie można jedynie w grupie do dwóch osób. Obostrzenie to nie dotyczy rodzin.

W autobusie tyle osób, ile wynosi połowa miejsc siedzących

– Środki publicznego transportu zbiorowego nadal działają. Jednak w autobusie, tramwaju lub metrze tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Jeśli miejsc siedzących w pojeździe jest 70, to na jego pokładzie może znajdować się maksymalnie 35 osób, ale umówmy się.. modelki zarabiają tyle hajsiwa, ze pierdolą komunikację miejska.. wiejską zresztą też – twierdzi pytany przez nas ekspert z zakresu prawa.

Kolejna istotna sprawa.

Nowe przepisy zakazują także wszelkich zgromadzeń, spotkań, imprez czy zebrań.

Jak więc zrobić plenerówkę, w której uczestniczą więcej niż dwie osoby

– Załóż kurwa swój kościół – doradza mecenas Misia Henrysia

W mszy lub innym obrzędzie religijnym nie będzie mogło uczestniczyć jednocześnie więcej niż 5 osób – wyłączając z tego osoby sprawujące posługę.

– Czyli spokojnie można dobić nawet do ok. 10 osób – konkluduje mec. Henrysia.

– A teraz słuchajcie mnie uważnie, bo nie będę powtarzać – dodaje mecenas.

– Najpierw nazwa. Może być. np. Pierwszy Ideowy Eucharystyczny Reformowany Dziękczynny Organiczny Legion – Sexworkers Ewangeliczni (PIERDOL-SE) – kontynuuje mec Henrysia.

Epidemia koronawirusa a transmisje plenerowe na ShowUpNa pewno więc, trzeba napisać wniosek do Wniosek do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji o wpis do rejestru kościołów i innych związków wyznaniowych, a także deklaracji o utworzeniu kościoła lub innego związku wyznaniowego. Prawo do wniesienia takiego wniosku przysługuje co najmniej 100 obywateli RP posiadających pełną zdolność do czynności prawnych. – No kurwa, nie chce mi się wierzyć, że sexworkerki się nie zorganizują i nie zrobią takiego wniosku. Jakby co jestem do dyspozycji za odpowiednia opłatą – mówi specjalista z kancelarii „Ubi lex, ibi objazdus spierdolenas”

Wniosek o wpis do rejestru powinien zawierać, listę zawierającą notarialnie poświadczone podpisy potwierdzające treść wniosku i deklaracji o utworzeniu Kościoła lub innego związku wyznaniowego, imię i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, rodzaj, serię i numer dokumentu tożsamości oraz numer PESEL każdego z wnioskodawców . Informację o dotychczasowych formach życia religijnego i metodach działania kościoła lub innego związku wyznaniowego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

-Tu się da w chuj wymyślić, łącznie z obrządkiem zakładającym transmisje plenerowe – mówi mec. Henrysia. Ponadto wniosek musi zawierać informację o podstawowych celach, źródłach i zasadach doktrynalnych, obrzędach religijnych, adres siedziby kościoła lub innego związku wyznaniowego oraz dane osób wchodzących do kierowniczych organów wykonawczych.

-Banał – komentuje mecenas. – łącznie ze statutem, który sama mogę napisać w kilka godzin, albo w kilkanaście minut.. zależy jaki mam towar pod ręką – dodaje mec. Henrysia. – Statut powinien określać nazwę kościoła lub innego związku wyznaniowego różną od nazw innych organizacji, teren działania i siedzibę władz, cele działalności oraz formy i zasady ich realizacji, organy, sposób ich powoływania i odwoływania, zakres kompetencji oraz tryb podejmowania decyzji, źródła finansowania i takie tam jebane formalizmy – sumuje.

W jaki sposób jeszcze modelki mogą ominąć obostrzenia wprowadzone na czas epidemii? Co doradzi jeszcze ekspert z kancelarii „Ubi lex, ibi objazdus spierdolenas”

– Jestem nienormalna i nafurana po same uszy i nic nie wiem co ja robię. Reszta porad odpłatnie, albo w drugim odcinku, albo nigdy – kończy mecenas Misia Henrysia.

I to wszystko moje drogie modelki i modele, czytelnicy, czytelniczki i reszta.

Do zobaczenia wkrótce.

Wasz Henry.

3 komentarzy do “Własny kościół, narkotyki, dilda i alkohol

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.