LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +600 żetonów, napiwki: 30, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

UWAGA!!! KONKURS TATUAŻOWY!!!!

KONKURS TATUAŻOWY ShowUp.tv

W PULI NAGRÓD ZNAJDUJE SIĘ JAK ZWYKLE 1000 ŻETONÓW. WYBIERAMY MODELKĘ (LUB MODELA) Z SHOWUP.TV, KTÓREGO TATUAŻE PODOBAJĄ NAM SIĘ NAJBARDZIEJ I FULL HARDKOROWEGO WYTATUOWAŃCA.

 
Osobiście nie mam tatuaży, oprócz „JP100%” na łydce, „JPII – opiekun Polski” na udzie oraz refrenu piosenki wykonywanej przez formację „ Piękni i Młodzi” wspaniałego zespołu grającego utwory z gatunku muzyki Disko rodzaj Polo, utworu pt „Idziemy w klub”.

Na lewym cycu mam refren wytatuowany w gotyku, który idzie tak

„Hej! Hej!
W klub.
Hej! Hej!
W klub.
Hej! Hej!
W klub.
Hej! Hej!

W klub
W klub
W klub
W klub”

a na prawym cycu podobiznę owegoż zespołu w starym klasycznym, wręcz kanonicznym składzie, tuż przed rozpadem tych kur.. .. łbów…eeee… nieważne.

Wracając do konkursu. Każdy z uczestników ma prawo wybrać dwie transmitujące na ShowUp.tv osoby – jedną modelkę, której tattoo bardzo mu się podoba, pasuje klimatem do dziewczyny (bądź chłopaka), jest ciekawe, niebanalne, zaskakujące itp. oraz jedną transmitującą (bądź transmitującego) prawdziwego hardkora tatuażowego. Kryteria hardkorowości w tym aspekcie pozostawiam luźne i niezdefiniowane, dla jednego będzie to 80 proc. pokrytego ciała, dla drugiego ( w tym i chyba dla mnie) będzie to przebite serce na przedramieniu, tudzież czerwone serce rozlane na masywnym tłustym cycu, które to (serce czerwone) swoją wielkością i rozlaniem świadczy o kardiomiopatii przerostowej po zbyt lekką ręką podawaniu sobie sterydów anabolicznych i clenbuterolu.

Nieważne i chuj z tym bo zaczynam pierdolić, ja to zwykle po mefedronie bywa.

Wśród osób, które wezmą udział w konkursie i wskażą dwie kandydatury, zostaną wylosowani szczęśliwcy do których trafią odpowiednio:

a – 500 żetonów
b – 300 żetonów
c – 200 żetonów.

Z kolei zwycięzca na najładniej, najfajniej, najciekawiej wytatuowanego transmitującego – nie dostanie nic oprócz satysfakcji i zaszczytnego tytułu, nad którego nazewnictwem ciągle się zastanawiam. Bo hardkor zostanie po prostu największym tatuażowym hardkorem na ShowUp.tv

Tradycyjnie zabraniamy głosowania z multikont, aby oddane głosy były ważne, należy zarejestrować się na blogsu.org. Głosujemy oczywiście w komentarzach pod tekstem.

Co do sposobu losowania, to tez zastanawiam się nad jego formą, bo jak przechodzę ostatnio ulicami mojego miasta, to mam wrażenie, że ścigają mnie liczne i chytre spojrzenia. Czyli jak sądzę pan
Andrzej i Tomasz zrobili mi już dobry PR. Poza tym Hardziu wygrał już zbyt wiele – tu raczej nie ma mowy o przypadkowości.

Także zapraszamy do udziału w konkursie.

Darz bór.
Pa.
wasz Henry.

P.S.. konkurs pewnie potrwa z 10 dni.. no.. na pewno zakończy się w marcu.. hehe. Zresztą będę uprzedzał wcześniej na forum showup showsu

26 komentarzy do “UWAGA!!! KONKURS TATUAŻOWY!!!!

 1. 1. Osoba której tatoo mi się podoba – tu jest trudny wybór bo nie przepadam za tatoo u kobiet, ale wybieram https://showup.tv/Amelka91 Bo ma mały, dyskretny tatuaż na ręce, nie eksponuje go, nie robi z tego wielkiego halo – chciała sobie zrobić to zrobiła i tyle.
  2. Osoba która jest tatuażowym hardkorem – tu chyba niemal każdy wybierze tą samą osobę – Wydziarana96/Malwina96/Boska_Suczita/_Cristal_ Mógłbym tu wpisać tysiące słów które opisują każdy malunek na jej ciele ale najlepszym komentarzem chyba będzie: “Co tu się stało się?” Po prostu.

  9
 2. Nie znam sie za bardzo na zdziarach, nie moje klimaty ale z tattoo kojarzy mi się Wydziarana Malwina czy Cristal czy jakoś tak i tu bym dał hardcora.

  Z drugą kategorią już gorzej…

  Co do modelki, której tattoo mi się podoba, to pustkę widzę ale konkurs jest konkurs, żety są żety więc… niech będzie AnnPearl.

  z harcerskim pozdrowieniem… darz bór, dasz żet, czuj czuj czuwaj i ahoj z resztą bye

  8
 3. W kategorii hardcorowy tatuaż mój głos również leci na _Cristal_ vel Wydziarana96.
  Natomiast z wyborem modelki, której tatuaż mi się podoba jest ciężej, gdyż osobiście niezbyt przepadam za widokiem wytatuowanych kobiet, aczkolwiek niektórym pasują, zależy też jakie i gdzie. Hmm.. niech będzie Amelka91.
  Btw. Z nienadających już, Konefka miała fajnego smoka i (o ile mnie pamięć nie myli) gejsze. Później zrobiła ze swojego ciała imho brudnopis.

  8
 4. W kategorii hardkor głosuję na _Cristal_ Zdecydowanie za dużo, dodatkowo brak jakiegokolwiek pomysłu.
  Najfajniejszy tatuaż – Maddie. Dlatego, ze nie ma żadnego laugh . Jej boskie ciało jest nieskalane tatuażem niczym szczyt Gangkhar Puensum ludzką stopą i umysł Pana Zenka smakosza tanich win teorią tuneli czasoprzestrzennych Kipa Thorne’a.

  7
 5. Zagłosowałbym na Annpearl, bo kiedyś miała swastykę wytatuowaną na ramieniu, ale zdrapała chyba heblem i wytatuowała łeb swojego [obecnie już ex-boya]. Moja wychowawczyni mawiała: ”tatuaże to robią sobie: marynarze, kryminaliści i element społeczny, a wy chłopcy jesteście ..młodzież grzecznościowa!
  Z tego tytułu, zagłosuję na CuteGothGirfriend..bo ma niegrzeczne tattoos. smile

  https://showup24.tv/profile/CuteGothGirlfriend

  6
 6. Na wstępie podrzucam tego oto uczestnika showupa – https://showup24.tv/profile/benzyna tutaj nawet głosowanie jest zbędne, bo i tak wygrywa wszystkie zawody hhe.

  A teraz moje głosy:
  1. TheJewel – podobają mi się te kokardki, które ma na udach.
  2. Sweeeeeeti – ładna dziewczyna o niebanalnej urodzie, ale odnośnie tej dziarki na lewym bicu… wg mnie, to było po prostu niepotrzebne.

  ps. i zgadzam się z poprzednikami, Cristal jest hardcorem.
  Kapitalnie by się razem prezentowali, Benzyna & Cristal.

  5
 7. Najoryginalniejszy tatuaż pasujący do dziewczyny : HornyKitty
  Najbardziej wydziarana, bezapelacyjnie wygrywa : _Cristal_

  Osobiście nie lubię tatuaży, zwłaszcza u kobiet. Coś małego, estetycznego, niezbyt widocznego, jeszcze ujdzie, jednak gdy znaczną część ciała pokrywają wielobarwne “malunki”, taka “estetyka” bardziej kojarzy mi się z objawem jakiejś choroby, skazy niż z pięknem. Zaskakujące, że tak wiele dziewczyn robi sobie tatuaże mimo, że na większość facetów te “ozdoby” nie działają pozytywnie. Póki ciało młode, dopasowany estetyczy tatuaż jeszcze może jakoś “zdobić”, jednak z czasem gdy ciało się starzeje, tatuaż zaczyna coraz bardziej przypominać karykaturę.

  Dziś mamy modę zmieniająca się co kilka tygodni, laski często mają w szafach setki ubrań, uważają, że powinny co chwilę chodzić w czymś innym, na czasie, zgodnym z modą. A tatuaż ? Ciągle ten sam i zostaje na całe życie, chyba, że ktoś sobie zafunduje drogie usuwanie, a potem i tak zwykle zostają ślady, skóra zniszczona…

  Cóż, kobiety nie łatwo zrozumieć…

  6
 8. Na ShowUp jest nie za dużo modelek, które mają sporo tatuaży, czyli pokryte ponad 50% ciała, jedna dziewczyna wyróżnia się na tym tle i jest w topce to _Cristal_ i ją wybieram jako hardcore tattoo, jej tatuaże to np różne zwierzątka widać, że je lubi smile ale obawiam się, że to nie koniec ilości tatuażów i będą kolejne acute
  Jako drugą modelkę wybieram Akuma – caloksztalt do siebie pasuje, ma dosyć specyficzne dziary, które oddają jej temperament i mroczną naturę 😉 diablo

  7

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.