LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +40 żetonów, napiwki: 2, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Wielki konkurs hallołinowy!!!

Wielki konkurs hallołinowy na ShowUp.tv!!!

Dzień dobry drodzy czytelnicy i czytelniczki. Przedstawiamy Wam 21 modelek z ShowUp.tv, które ogólnie swoją stylówą nawiązały do Święta Zmarłych, Dziadów, Santa Muerte czy tam białoruskiego picia na grobach.

Odgadnij największą ilość modelek i wygraj żetonsy!

Ukryjemy na razie odpowiedzi, aby, że tak się wyrażę, jedni nie czerpali z innych. Sądzę, że konkurs potrwa góra tydzień – chyba, że znów wydarzy się coś nieprzewidzianego – gdyż bowiem, azaliż trwa sezon na łysiczki lancetowate…hehe.

A teraz nagrody. W Puli jest 1000 żetonów ShowUp.tv. Za najszybsze odgadnięcie 21 modelek przewiduje się 600 żetonów. Kolejne nagrody 2 x 200 żetonów, będą losowane wśród wszystkich biorących udział w stosunku ilość odgadniętych modelek = liczba losów. Jeżeli nikt nie odgadnie wszystkich, a nie odgadnie…hehe to na tej samej zasadzie będziemy losować również 600 żetonów.

Kto się zapyta, a dlaczego takie zasady? A ja odpowiem…a dlatego, że będzie śmieszniej. Losowanie zostanie uwiecznione na filmiku, który jako rozwiązanie zostanie przedstawiony na Blogu SU. Oczywiście losuje ja. Heh.

Ofkors proszę darować sobie multikonta.. bo wytropimy i srogo ukarzemy …hehe…

Zgadujcie więc i powodzenia.

Wasz Henry.

Wielki konkurs hallołinowy na ShowUp.tv 1
Wielki konkurs hallołinowy na ShowUp.tv 2
Wielki konkurs hallołinowy na ShowUp.tv 3

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.