LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji 0 żetonów, Wszyscy walą na sępa xD)
Loading...

Kalendarz szołapowy wydawnictwa lux veritatis-blogsu.org

Alleluja, z naciskiem jednak na luja, drodzy czytelnicy i czytelniczki oraz transgenderowcy. Zaczął się nowy rok 2019, więc nasze wydawnictwo przygotowało specjalny kalendarz związany z ShowUp.tv, a jako, że jesteśmy krajem katolickim, uwzględniliśmy również i ten aspekt w naszym projekcie. Kalendarz można ściągnąć oczywiście za free, ale jak ktoś ma Boga w sercu to należne tantiemy przeleje w żetonach na konto na ShowUp.tv … przypominam HenryChinaski. Wszystkie donacje zostaną przekazane fundacji HenregoChinaskiego, która wspiera działalność artystyczno-rozrywkową HenregoChinaskiego, oczywiście z naciskiem na rozrywkową.

Więc zaczynamy.

Styczeń 2019

W katolickim kalendarzu w styczniu mamy dzień judaizmu, dzień islamu a nawet światowy dzień trędowatych. My jednak pomódlmy się serdecznie za nasze gwiazdy na ShowUp.tv spoza Polski w drugą niedzielę po uroczystości Objawienia Pańskiego. Wówczas przypada bowiem Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy – 20 styczeń.

Luty 2019

Na co warto skierować płomień prawdziwej żarliwej wiary w modłach? Na chorych. Pamiętajmy o nich w modlitwie, a szczególnie w dniu 11 lutego, kiedy to przypada Światowy Dzień Chorego. Może jak polecą setki „intencji” w kierunku MamusiaSynusia, to i Anka nam cudownie ozdrowieje.

Marzec 2019

To niezwykle ważny miesiąc. Będziemy mogli aż cały pierwszy tydzień tego miesiąca poświęcić na

Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu

(TmoTN). To święto obchodzimy od 1968 roku. Obchody rozpoczynają się w ostatnią niedzielę przed Popielcem. W obchody zaangażowany jest Zespół ds. Apostolstwa Trzeźwości przy Konferencji Episkopatu Polski oraz Ośrodek Apostolstwa Trzeźwości założony w 1968 przez Trzepucynów…eeee…. Tfu kurwa.. Kapucynów.

Przypomnijmy jakie hasła przyświecają i przyświecały w tym tysiącleciu tygodniowi modlitw o trzeźwość narodu polskiego, zaaprobowane przez Episkopat. „Kocham Jezusa jestem apostołem trzeźwości, Jan Paweł II w służbie trzeźwości, Maryjo, pozwól nam żyć w trzeźwości, Apostoł trzeźwości uczniem Chrystusa, Abstynencja jest darem miłości, Rodzina szkołą trzeźwości, Ojciec – świadek wiary i trzeźwości, Kochająca matka zawsze trzeźwa, Abstynencja dzieci troską rodziny, Młodzi nie dajcie się zniewolić, Ku trzeźwości narodu”…. I wiele, wiele innych.

Kwiecień 2019

No ma różne święta, ale my skupimy się na jednym z nich, a raczej jednej ważnej kwestii. Jedna z niedziel kwietniowych, to „Niedziela Modlitw za Kierowców” zatwierdzona w kalendarzu duszpasterskim jako dzień szczególnej modlitwy za kierowców i wszystkich poruszających się po drogach – heh.. czyli chuj w dupę offroadowcom, za nich się nie modlimy. Dlaczego tak zapadła mi w sercu akurat ta intencja modlitewna? To za sprawą jednej z najbardziej miłych, uprzejmych dziewczyn na ShowUp.tv. Radosnej jak rusałka, o duchu czystym jak czerwcowy słoneczny poranek. Uprzejmej, pomocnej i kulturalnej Blodi22. Módlmy się zatem nawet w każdą niedzielę w kwietnia, aby lush w dupie Blodi22 wetknięty tam podczas prowadzenia auta, nie zdekoncentrował tej jednej z największych przeuroczych kokietek z ShowUp.tv

Maj 2019

To piękny miesiąc. Wszystko się zieleni. Maturzystki chodzą po ulicach ściągając spojrzenia takich satyrów jak ja. Na co jednak powinien zwrócić uwagę podczas paciorka prawdziwy katolicki uczestnik transmisji na ShowUp.tv? Na dni modlitw o urodzaje (dni poprzedzające uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego). Niech każdy żarliwie apeluje do Boga i wszystkich świętych, żeby naszym kochanym modelkom i modelom zawsze spływał na konta złoty deszcz.

Czerwiec 2019

To miesiąc Serca Jezusowego. Jest święto Najświętszego Serca Pana Jezusa (króla Polski) jak i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

W tym miesiącu jak kto śsię nie modli, to niech przynajmniej wspiera żetonami Tojkę (czesc-toja), to i wtedy Jezus Król Polandowa spojrzy na niego łaskawiej. No chyba nie muszę tłumaczyć czemu.

Lipiec 2019

Nuda i lato. Jednak 22 lipca jak kto czuje taka potrzebę to niech się modli do Marii Magdaleny – wzoru nawróconej grzesznicy. Ja nie czuje, więc będę obchodził przy alkoholu i cebuli odwołane już święto Niepodległości.

Sierpień 2019

To miesiąc trzeźwości/abstynencji. Wówczas ponieważ nie wypada aby z mordy waliło nam alkoholem, zwłaszcza przetrawionym, pijemy wódę dupą albo cipką. Modlimy się wówczas prawilnie nie zionąc obłudnie wokół znanym wszystkim smrodem.

Wrzesień 2019

W tym miesiącu obchodzimy Tydzień Wychowania. Modlimy się za rodziców, instarodziców i parentingowców. Ofkors nie muszę dodawać za jaką parą z ShowUp.tv ja osobiście będę puszczał dymy ofiarne.

Październik 2019

To miesiąc Aniołów Stróżów. Niech czuwają nad nami grzesznymi.

Listopad 2019

W tym miesiącu, również i na ShowUp.tv obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W każdą drugą niedzielę listopada pamiętajmy o szczególnej modlitwie za chrześcijan prześladowanych współcześnie na całym świecie.

Grudzień 2019

W tym miesiącu pamiętajmy o 4 grudnia. To dzień modlitw za bezrobotnych. Pamiętajmy o tych wszystkich łapiduchach, niebieskich ptakach. I rzućmy czasem na męskich na ShowUp.tv jakieś symboliczne 10 żetonów.

To tyle moi drodzy. Widzimy się już niebawem. Śledźcie z uwagą Blog SU, Forum SU i ShowUp.tv i nie zapominajcie o tantiemach na konto fundacji HenryChinaski. Lol smile

Darz Bór.

1 komentarz do “Kalendarz szołapowy wydawnictwa lux veritatis-blogsu.org


 1. 3 wcześniejsze komentarze:


  1. NIKT NIE CHE KURWA KUPIC KALENDARZA!!!!
   O WY ŻYDKI!!!!
   CHYTRUSY O CZARNYCH RABINOWSKICH SERCACH
   SZKANDAL!!!!
   zgłaszam do płokułatuły

   3
   1. Heniu jak byś umieścił w nim jakieś półnagie ślicznotki to kto wie.
    A tak to pewno nikt o zdrowych zmysłach nie ma zamiaru oglądać zdjęcia zapijaczonej gęby Rafatusa bądź laseczki w gorsecie ortopedycznym czy innych straszydeł.
    smile

    3
    1. Prawde mówiąc liczyłem na popyt wsród osób o niekoniecznie zdrowyc zmysłach
     trudno… przeliczyłem sie
     trzeba będzie ogłosić bankructwo wydawnictwa kalendarzowgo i fundacji lux veritatis-blogsu.org

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.