LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +220 żetonów, napiwki: 11, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Hossa na rynku klapsów

Hossa na rynku klapsów na ShowUp.tv

Jak dowiedział się BlogSU ostatnie zwyżki cen akcji firm klapsiarskich to efekt wejścia nowego inwestora na rynku J.P(iwoo) Morgan. Hossa została brutalnie przerwana przez depozyt papierów wartościowych ShowUp.tv

Analiza techniczna zapowiadała takie zwyżki od tygodnia. Na wykresach, oprócz nowych szczytów cen klapsów, poszukiwaliśmy także: rosnących średnich kroczących z 50 i 200 sesji, utworzonych przez te średnie formacji złotych krzyży, zwyżkujących notowań wskaźnika Akumulacja/Dystrybucja (jako potwierdzenie zwyżek przez wolumen), a także wybić ze znanych formacji, m.in. spodka, prostokąta (konsolidacji). Im więcej sygnałów kupna kumuluje się na wykresie, tym większa szansa, że korzystny kierunek zmian notowań będzie kontynuowany a przynajmniej byłby gdyby nie interwencja na rynku, spowodowana faktem, że J.P(iwoo) Morgan wpompował w krótkim czasie niespotykane środki na rynek.

Złote krzyże i silna branża

W minionym tygodniu na wykresach kilku spółek z branży klapsiarskiej pojawił się długoterminowy, złoty krzyż.

Aby nie dyskryminować jednak fanów gry wbrew trendowi, przedstawiamy też propozycje pod zagrywki kontrariańskie. W ubiegłym tygodniu, na co najmniej rocznym minimum w branży klapsiarskiej znajdowało się kilka marek o bardzo korzystnym układzie Cena/zysk. Naszym zdaniem bacznie należy więc obserwować doły szołapowskie.

Depozyt wkracza

Hossa została brutalnie przerwana przez depozyt papierów wartościowych ShowUp.tv, który zablokował przepływy finansowe i zawiesił notowania kilku czołowych firm hossy. Trwa wyjaśnianie sprawy. Depozyt sprawdza dystrybucję środków od J.P(iwoo) Morgan oraz skąd takie nagłe zassanie kasy.

Zarówno Depozyt ShowUp.tv jak i J.P(iwoo) Morgan nie udzieliły BlogSU komentarza w sprawie.

Ale, ale… będziemy się dowiadywać, kurwa twa w te i nazad. Nowości będziemy rozsyłać w newsletterze. Cena dystrybucji 1000 zet płatne na moje konto na ShowUp.tv. Co w zamian? Ano gwarancja, ze możecie nie dostać (to w zasadzie pewne) ani jednego newsa.

I z tym harcerskim pozdrowieniem żegnam się z Wami.

Darz Bór.

Wasz Henry

6 komentarzy do “Hossa na rynku klapsów

 1. Dobrze że całą tą akcją w końcu zajęła się prokuratura bo trzeba wyjaśnić kilka dręczących wszystkich pytań.
  I oby nie okazało się że akcje tej spójki były drukowane na domowej drukarce a ludziska którzy je kupowali używali do tego celu pieniędzy z monopolu.
  To chyba najkrótsza hossa w historii obrotu papierami wartościowymi.
  Ale jak na warunku SU to i tak spory sukces smile
  Ps artykuł i barwny język na plus

  2

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.