LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +360 żetonów, napiwki: 18, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

HardRockCaffe666: Paula na zawsze, forever i w ogóle…

hardrockcaffe666 showup.tv

W najnowszym wywiadzie na BlogSU, Hard…. Hardashian…. Hard-San opowie o żydach, nazistach, pedofilach, rencie, październikowych wyborach, swoim nowym golfie 1.6 tdi i dlaczego tylko Paula.

ZAPŁASZAMY SEŁDECZNIE!!!!

 
Heloł Hard… minęło sporo czasu od naszego ostatniego wywiadu i sporo się zmieniło więc zarząd i rada nadzorcza blogsu.org/forum showsu.org postanowiło zrobić update. Co u Ciebie Hard?

Witam po raz kolejny wszystkie urocze nadające, wszystkich pisorów, platformowców, komunistów, akowców i banderowców.
Członków bractwa kurkowego, czcicieli wu-du, członków KU Klux Klanu, wszystkich bez wyjątku ”przegrywów” z forum tych większych i tych mniejszych i całą resztę normalnych którzy też i są wśród was.
Pewno zamiast tutaj czytać te moje wypociny to woleli byś cie poczytać wywiad z jakąś gorąca laseczką i co ma mądrego i ciekawego do powiedzenia.
Ale proszę podziękować Heniowi że to ja będę przynudzał. Ale znając waszą ciekawość to pewno i tak od deski do deski przeczytacie co takiego tym razem ten ”oszołom” mam wam do przekazania.

Bardzo ładne preludium.. więc możemy już zacząć z grubej rury…HARD DAWAJ SWOJE WYMIARY WIESZ CZEGO!!!???? hehe.. Nie no, żartuje. Jakie są Twoje odczucia, o tym jak w końcu zakochańcy zluzowali z Paulą… cieszysz się z odejścia aż trzech, czterech chyba nawet absztyfikantów od Pauli?

Czy oni wszyscy tak na prawdę zluzowali to sprawa dyskusyjna i czy faktycznie odeszli…, no chyba nie za daleko skoro ich dosyć często widzę u niej na transmisji. Ale może tak po kolei.
Zakochaniec pierwszy niejaki spajki, człowiek o nieskończonej ilości nicków które to zakłada niczym automat do włoskich lodów. Ten typek jest na tyle chory i bezczelny że mimo tego wszystkiego co ostatnio wypisywał na forum ciągłe jak ćma wraca do światła. Myśli że wystarczy tutaj słowo przepraszam, już nie będę, zmienię się to się grubo myli. Paula ma dobrą pamięć i takich rzeczy nie puści płazem. A poza tym, koleś ostatnio pojechał ostro po bandzie grożąc jej na forum publicznym i to nie raz śmiercią. Tak, tak moim drodzy, on jej groził śmiercią. I fakt że pewno gadał to w złości i może też pod wpływem alkoholu, to w żaden sposób go to nie usprawiedliwia. Niektórzy z was na forum pisali że to tylko taka gadanina.

Dobre sobie, gadać to można o pogodzie bądź o cyckach a nie grozić komuś śmiercią. Moim skromnym zdaniem koleś posunął się o jeden krok za daleko i wybaczenia chyba już nie ma i nie będzie.
Dodatkowo wiem że wysyłał już nawet zdjęcia broni z której to planuje ja zabić. Tak zdrowy na umyśle człowiek nie robi i ja bym tej sytuacji tak do końca nie bagatelizował bo kto wie czy kiedyś nie przejdzie od słów do czynów.

I ten koleś ciągle przyłazi tam do niej i ja po prostu nęka i psuje jej transmisje. Jest do tego stopnia sprytny ze zakłada kolejne nicki i udaje że on to nie on. Śmiać mi się chciało jak ostatnio udawał że nie wie co to forum, wcześniej bajdurzył że mieszka w Rosji, czy na Alasce. Taaa…. brakuje tylko żeby zaczął twierdzić że pochodzi z Tybetu i jest mnichem buddyjskim. Monti vel lodzik po w trakcie i przed drinkiem.. kuśwa kolejny ”oszołom”. Ten to sie specjalizuje w zadawaniu głupkowatych pytań i ciągle od ponad roku wałkuje to samo.

Czasami po tym wszystkim dostaje ostrej niestrawności. Ostatnio jak byłem na czacie u Pauli i jak on się pojawił to napisałem w żartach że dobrze że chociaż daje „żetki” bo tak żadnego pożytku by z niego nie było. Nie muszę chyba pisać Wam jaka była jej reakcja na to co napisałem.
Szybki vel prawiczek z TIR-a, tak szybko jak się pojawił tak i tez szybko znikł. Słyszałem że teraz rzucił wszystko i walczy z issis
Jest jeszcze kilku innych zakochanców ale sprawa jest ciągle rozwojowa i wole się o nich tutaj nie wypowiadać tak dla spokojności (he he he)

HardRockCaffe666

Hard, nie żal Ci czasem Spajkela? Chłop się trochę jednak wjebał……

Czy jest mi go żal? I tak i nie. Ale obiektywnie sam sobie jest winien że wszystko co do tej pory robił, doprowadziło do takiej sytuacji w której obecnie się znalazł. Jak to on sam twierdził różni ludzie mu mówili to i tamto. No cóż chłopak dosyć jeszcze przecież młody, też powinien mieć swój rozum i raczej powinien w tym całym szaleństwie odrobinkę się pohamować. Bo to że się ewidentnie w niej po uszy zakochał i dla niej stracił całkowitą kontrole nad swoimi wydatkami to nie ulega najmniejszej wątpliwości, ale w jego wypadku chyba ta jego miłość była ślepa i zapomniał że w miłości ważne są uczucia obu stron a nie tylko jednej. A Paula z tego co mi jest wiadomo tylko raz mówiła że go kocha (ale to było ponoć po pijaku).

Ale ponoć po pijaku się mówi szczerze…hehe.. no nieważne.. kontynuuj…

Ok.., to że się z nim spotykała to czemu nie miała tego robić, skoro był dla niej miły, nie szczędził też grosza no i licznych prezentów. Ale chłopak chyba pomylił też portale, bo SU to nie jest portal randkowy i to chyba jest mało odpowiednie miejsce do szukania swojej wielkiej miłości. Tutaj urocze laseczki przychodzą dobrze zarobić a nie szukać sobie partnerów życiowych. A czy ona mydliła mu oczy i też jest winna tej sytuacji nie będę tutaj o tym się wypowiadał.
A po za tym to jest tylko i wyłącznie jej sprawa jak ona innych traktuje i co z nimi robi i jestem tutaj ostatnia osobą która chce w to ingerować a tym bardziej to oceniać. Jak to się mówi its not my business

Czy w Twoim odczuciu, na transmisji u Pauli, panuje teraz lepsza atmosfera, np. jeżeli chodzi o twoją osobę?

Ja tam zawsze sobie poradzę. Raz jest lepiej a raz trochę gorzej zwłaszcza nad ranem jak już porządnie mam w czubie ( he he he).
Ale mimo czasami zmęczenia i nadmiernej ilości alkoholu który to zamiast krwi płynie w moich żyłach to staram się do końca być aktywnym i ciągle bawić Paulę moim nietuzinkowym i nieco specyficznym poczuciem humoru. Bo widok jej uśmiechniętej i jakże uroczej buźki jest dla mnie sprawa priorytetową.

No tak… smile.. ale, ale…, zauważyłem, że masz też inne “faworyty”, kto tam Ci jeszcze w oko wpadł? A może i zajął kącik w Hardowym sercu? smile

Moją byłą, obecną no i przyszłą ”faworytą” jest nieustannie Paula. W tej kwestii nie przewiduje tutaj jakiś znaczących zmian, no chyba że nie daj boże ( tfu tfu) zdarzy się jakiś niespodziewany kataklizm ale póki co, nasze ”relacje” na SU i poza nim są można by rzec, lepsze niż dobre i niech tak pozostanie.
I podkreślam, żadnej innej laseczce nie poświeciłem więcej niż 10 minut( od dłuższego już czasu). Wszystkie inne jakoś szybko mnie nudzą
Wyjątek stanowi przemiła młoda parka Pawełek i Lilka których to jakoś polubiłem. Często siedzę u nich w oczekiwaniu na wisienkę na torcie czyli Paule..

No, nie wiem, nie wiem…zauważyłem bowiem, że szczególną atencją darzysz slodka_lolitkaa? Co Ciebie w niej urzekło?

Jedyne co mnie w niej chyba urzekło to ten jej duży i wyraźny pieprzyk na buźce i przez to ona może jakoś kojarzy mi się z moją ekranowa miłością czyli niezapomnianą Marilyn Monroe. A poza tym to jest tylko kolejna laseczka o całkiem ładnej urodzie jakich jest tutaj pełno.
Aha, to że właśnie o niej założyłem temat to też staram się tak od czasu do czasu coś na jej temat umieścić. Ot cala tajemnica lolitki.

Łozumiem……i teraz nieoczekiwana zmiana tematu!!! To teraz powiedz nam skąd u Ciebie zainteresowanie historią i czy brałeś udział w olimpiadzie historycznej za małolatka?

Już jak byłem mały to często jeździłem do swojego dziadka i to on mi zaszczepił miłość do historii.
Pamiętam to jak dziś, jak się urywaliśmy z domu i zabierał mnie do parku i tam opowiadał o tym jak to walczył, jak był ranny i jak znalazł się w niewoli. Ale jakoś przeżył tą zawieruchę wojenną i mógł mi przez to o tym wszystkim opowiedzieć. Dodam też że często jeżdżę po całej Polsce i zwiedzam wiele ciekawych miejsc związanych z naszą historią. Po drodze też miałem okres, kiedy to raczki mi się zbytnio nie trzęsły i sklejałem modele czołgów i samolotów. Moje półki zawalone są książkami historycznymi. Obejrzałem co tylko chyba było można też w necie odnośnie historii nie tylko tej związanej z II wojna światową.
Nie nie brałem udziału w żadnej olimpiadzie historycznej bo uważałem że moja wiedza mi na to nie pozwala.

HardRockCaffe666

A dlaczego tak uważnie interesujesz się II wojną światową?

jak można by rzec że w mojej pasji do historii II wojna światowa ma miejsce szczególne.
Lubię chyba poszerzać swoje horyzonty i ciągle staram się dowiadywać czegoś nowego bo o wielu przecież ciągle sprawach jeszcze nie wiem. A po za tym to mamy piękna historie. Ostatnio czytałem ciekawa książkę ”Karl Donitz- Ostatni Fuhrer” .Gorąco ją wam polecam.

Uwaga, poważne pytanie dotyczące naszych starszych braci w wierze. Odpowiesz źle, szykuj się na Mosad i spadkobierców mentalnych Wiesenthala, ze podpłyną tam Wisłą po Ciebie łodzią podwodną. Czy uważasz, ze to Żydzi sterują światową gospodarką i są katalizatorem globalnych decyzji czy to wojennych czy też ekonomicznych?

I tak i nie ale pewno by chcieli….

STOP NA 2 SEK!!!…Przyszykuj sobie szczoteczkę do zębów Hard i komplet bielizny na zmianę.., ale kontynuuj pls…

Ok, ale patrząc choćby na to co się dzieje w USA, można by tak uważać bo piastują w tym wielkim, bogatym kraju liczne i ważne stanowiska. Mają też w swoich rękach sporą liczbę mediów wiec mogą kreować to co dociera do końcowego odbiorcy. Nie podobało mi się ostatnio to co oni wyczyniali przed odwołaną wizytą ich prezydenta w Polsce i jak to lobbowali, żeby tak w rozmowach dwustronnych koniecznie była poruszona sprawa moim zdaniem nienależnych im odszkodowań. A co do konfliktów zbrojnych to podejrzewam że chętnie dolewają oliwy do ognia w tych miejscach w których wojna była by im tylko na rękę. Choć by tak Iran, który to nie od dziś jest największym chyba wrogiem państwa żydowskiego. Buta i arogancja starozakonnych, czasami ostro mnie wkurza. Mam tu na myśli słowa wypowiedziane przez ich ministra czyli nie przez byle kogo, że to Polacy wyssali nienawiść do żydów z mlekiem matki. I co przeprosił za swoje nieodpowiedzialne i daleko nas krzywdzące słowa?, ależ skąd, żydzi maja to do siebie że rzadko kogokolwiek za cokolwiek przepraszają a już w szczególności naród polski.

Ja tam nie wiem, nie znam się….hehe… Hard, czy czytałeś Protokoły Mędrców Syjonu?

Osobiście tego nie czytałem ale wiem że byłą to carska antysemicka fałszywka opisująca rzekome plany osiągnięcia przez żydów globalnej dominacji, ale za to czytałem co innego o żydach i mogę wam tą pozycje gorąco polecić. Mianowicie, namawiam do przeczytania książki o tytule ” Oko za oko” Jest to szokująca dla zwykłego człowieka relacja o wypadkach jaki mają miejsce po zakończeniu drugiej wojny światowej na Śląsku. W niej to opisane są i to w sposób szczegółowy losy Żydówki-więźniarki obozu w Oświęcimiu, która po wyzwoleniu zostaje komendantem więzienia w Gliwicach, jej towarzysza z okresu dzieciństwa, który zostaje naczelnikiem UB na obszar Śląska, oraz niejakiego Szlomo- który to został komendantem obozu dla Niemców w Świętochłowicach. Nie muszę chyba pisać jacy oni byli dla osadzonych i jaki terror tam panował nie tylko w stosunku do Niemców.

Ja tam nie wiem, nie znam się, ale wiem, ze Mosad ma pewne algorytmy do wyłapywania pewnych zwrotów w necie…hehe. Hard, jesteś narodowcem? Co sądzisz o polskich narodowcach.. np. w kontekście ewentualnego zalewu islamskiego?

I tak i nie. Część ich postulatów jest mi bliska. Tak z grubsza mogę tutaj wymienić choć by likwidacja nieszczęsnego ZUS-u,
połączenie podatku dochodowego i składki na ubezpieczenia społeczne, obniżenie podatku dochodowego pobieranego od mikroprzedsiębiorstw, ochrona życia od poczęcia (z wyjątkami) silna i nowoczesna armia, strzelnice budowane w powiecie (tak, tak to zwłaszcza), wpisanie do konstytucji gwarancji narodowej własności polskiej ziemi,
promowanie pięknej historii Polski na całym świecie, w tym szczególna walka z jawnym przekłamywaniem historii i przypisywaniem zresztą niesłusznie Polakom odpowiedzialności za Holocaust, zwalczanie bardzo moim zdaniem szkodliwej ideologii gender. Co do emigrantów to tak ale tylko tych którzy to uciekają przed wojna a nie tych którzy przybywają w celach zarobkowych oczywiście po dokładnym ich sprawdzeniu.

Czyli w skrócie, więcej strzelnic a zamiast tarcz – gendery, zboczyńce jedne smile …Na kogo będziesz głosował w najbliższych wyborach i dlaczego?

Po moich licznych postach chyba nikt już nie ma złudzeń na kogo będę głosował (PiS – przyp. Red). Czemu oni a nie kto inny? To proste, bo moim zdaniem, oni z tych wszystkich partii są najmniej szkodliwi i w przeciwieństwie do innych co obiecują, to w sporej mierze realizują to co zapowiadali.

HardRockCaffe666

Co sądzisz o polskiej lewicy?

Moim zdaniem, lewica to obecnie w Polsce to istny obraz nędzy i rozpaczy. Typowe partie populistyczne z mętnym programem i pustymi obietnicami. Tak na prawdę to oni wszyscy nie mają niczego sensownego do zaproponowania dla Polski i Polaków. Aha w tym miejscu muszę serdecznie podziękować, że dzięki wydatnej pomocy PO, takie polityczne zombi jak Miler czy Cimoszewicz uzyskali swoje drugie życie. I śmiem wątpić czy oprócz brania grubych pieniędzy w Parlamencie Europejskim będą coś dobrego robić dla Polski.

Co myślisz o PO – jak sądzę nie darzysz ich sympatią… dlaczego?

Po tym co zaprezentowali będąc przy władzy, aż żal pomyśleć że są w naszym pięknym kraju ludzie którzy będą na nich głosować. Te dziesiątki afer to państwo teoretyczne, o którym to była mowa w słynnych już nagraniach, ta polityka ciepłej wody w kranach. Afera reprywatyzacyjna, afera amber gold, luka vatowska, to tylko świadczy jak oni dbali o interesy Polaków. W tym miejscu chcę wam przypomnieć, że syn Tuska na zeznaniach przed komisja wyraźnie stwierdził .. „my z ojcem dobrze wiedzieliśmy ze to jest LIPA”. I co pan premier z tym zrobił? zupełnie nic. Niech dalej złodzieje okradają nieświadomych niczego Polaków. Ostatnimi czasy pan Schetyna, sprytnie ukrył się za plecami kobiety którą to pewno obarczy za klęskę wyborczą. A jeszcze tak niedawno śmiał się że Kaczyński chowa się za panią Szydło. Zwykła hipokryzja…., A jak można głosować na hipokrytów i ludzi którzy tak często zmieniają zdanie jak on. No tak teraz przed wyborami to oni potrafią i gruszki na wierzbie nam obiecać. Tylko jakoś cicho o źródłach finansowania tego wszystkiego. Ale ponieważ jestem człowiekiem tolerancyjnym, to rozumiem że ludzie mogą mieć też i inne o nich zdanie.

Ok….i znów nieoczekiwana zmiana tematu…Czy jesteś osobą wierzącą? I czy byłeś kiedyś na pielgrzymce – jak tak – to jakie masz wspomnienia?

Tak jestem osoba wierzącą, ale mało praktykującą. W kościele można mnie tylko zobaczyć w święta.
Nie nie chodzę i nie uczestniczę w takich happeningach jak pielgrzymki, mam za mało w sobie wiary żeby aż tak się poświęcać. Nie słucham też radia Maryja i nie modle się przed spaniem.

Żałuj Hard, bo z tego co słyszałem, to na pielgrzymkach nieźle się odpierdala w tych stodołach podczas noclegów. A jak się chleje!!!??? Jeden mój były znajomy jak szedł na pielgrzymkę, to wpadał w taki ciąg, że 3 tygodnie był nieobecny duchem i ciałem.

No dobła…wystarczy tych moich wynurzeń… Co sądzisz o pedofilii w kościele?

Ktoś mi zarzucał swego czasu na forum zresztą niesłusznie że moimi postami bronie pedofilów. Nie wiem skąd ci ludzie i po czym to wywnioskowali. Broniłem jak już tych księży którzy z pedofilia nie maja nic wspólnego, bo przecież tacy też są.

No podobno gdzieś tam są…hehehe

Nie można generalizować i wszystkich mierzyć jedna miarką. Wśród księży są i tacy którzy miłują bliźniego jak siebie samego i nikogo nie krzywdzą. Ale problem jest poważny i nie można go bagatelizować. Wszyscy winni, oraz osoby które o tym wiedziały a nic z tym nie zrobiły powinny zostać ww odpowiedni sposób ukarane, bądź to wydaleniem z kościoła bądź wiezieniem w zależności od popełnionej winny.

W porządku, a teraz przechodzimy do jednego z pytań zasadniczych!!! Jak to jest z ta Twoją rentą? Masz ją czy nie – pora chyba raz na zawsze wyjaśnić sprawę…

Aaaaa ja i renta dobre sobie. To są tylko plotki rozsiewane po całym forum przez ” życzliwe” mi osoby które to w ten żałosny sposób starają się mnie tylko ośmieszyć. Dla waszej wiadomości nie jestem na rencie, emeryturze ani na zasiłku z Mopsu. Nie jestem też kombatantem wojennym ani zbieraczem złomu. Pracuje w domu ( nie skręcam długopisów) stąd też i mój ciągły kontakt z netem. To cała tajemnica. A co robię? Bombki takie różniste, kuliste kwadratowe i podłużne (he he he)

No to tak jak Brunon z Krakowa, obecnie w sanatorium, też robił bombki… i znów zmiana tematu!!! Jak sprawuje się Twój Golf i czy nie myślisz o zmianie samochodu?

Mój stary golf to już historia (tu się pojawia łezka w oku). Ponieważ czekała mnie w nadchodzącym czasie większa naprawa i spore koszty z tym związane to postanowiłem nie pakować już w niego żadnej kasy i go opchnąłem. Oczywiście z racji tego że jestem uczciwym człowiekiem o tym fakcie poinformowałem kupca. A obecnie w moim garażu pod chmurką stoi golf rocznik 2013 1,6 tdi moc 110 km i przebiegu 90 tys. Była okazja i całkiem tanio go kupiłem.

Hard…. Ostatnie pytanie. Kupę lat znacie się z Paulą, wspierałeś ją, broniłeś.. jak sądzisz spotkacie się kiedy s na jakiejś kawie itp… liczysz na to?

Co ma być to będzie.

Czy masz jakiś przekaz do użytkowników forum.. do modelek?

Tak. Już na sam koniec mam coś do przekazania użytkownikom forum.. Bądźcie bardziej tolerancyjni, mniej złośliwi. I pamiętajcie że to co tutaj i też to, jak piszecie tylko świadczy o Was. A modelkom życzę miłej zabawy, wielu mokrych orgazmów i i wielu bogatych Januszy.

HardRockCaffe666

Aaaa….. zapomniałbym.. Jezus Maryja, Królu Polsku, jeszcze jedno i to już będzie naprawdę najostatniejsze pytanie…. Hard co Ciebie skłoniło do kupna tak oczojebnego obuwia?

Wiedziałem że Ty też zwrócisz na nie uwagę. No cóż wszystkie sandały (bo tylko takie buty do tej pory tylko posiadałem) najlepsze lata swojej świetności mają już niestety dawno za sobą i przyszedł czas na zmiany. Wiesz idzie jesień i by piździło po dziurach. A poza tym to kupiłem je za piątaka na wagę w lumpeksie – sie wie chyba – no nie?

Ok. dziękuję za rozmowę Hard.

Również dziękuję.

 

wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_ ShowUp.tv

9 komentarzy do “HardRockCaffe666: Paula na zawsze, forever i w ogóle…

 1. Chyba prędzej w Wiśle zacznie płynąć mineralka zamiast gówna niż Paula się umówi z Hardem, nawet nie na seksy, nie na obciaganko, nie na stripa ale na zwykłą kawę w plenerze w ubraniach, ona nim gardzi a służy jej tylko i wyłącznie za skarbonkę a nie powiernika tajemnic, przyjaciela i kandydata na ruchacza. Ale warto mieć marzenia smile Każdy przegryw marzył kiedyś żeby się spotkać ze swoją ukochaną modelką – Mano z Olą, Spajk z Paulą, ja z Kinią, Armin z Kinią, MSN z Kinią, Beginger z Kinią (jakby Kinia się z każdym chciała na kawę umawiać kto ma na to ochotę to by chyba umarła na zawał od szoku kofeinowego smile więc i Hard ma prawo marzyć o spotkaniu z Paulą, trzymam kciuki za niego tak samo jak zawsze trzymam kciuki za innych przegrywów-marzycieli w ich Don Kichotowskich akcjach z wiatrako-modelkami smile

  10
  1. Taaa gardzi mocne słowa ale wypowiedziane przez trolla więc nie biorę ich na poważnie.
   Już widzę reakcję tobie podobnych ”życzliwych” mi osób jak by już kiedyś doszło do tego spotkania.
   No tak spotkała się z nim pewno z litości.
   Znam wasze metody działania aż za dobrze.
   No tak ale z tego co czytam to ty bidulku siedzisz jej w głowie i dobre wiesz co ona zrobi i co myśli.
   Szkoda czasu dla Ciebie więcej poświęcać wiec kończę!!!
   smile

   6
  2. Tak szczerze tym razem… Mysle sobie ze wrecz wypadaloby zeby Paula spotkala sie z Hardem. Nalezy mu sie jak psu buda. Chocby ta wspolna kawa… zreszta nikt nie liczy na wiecej. Do tego wydaje mi sie ze ze wszystkich “ulungow” Pauli to wlasnie Hard jest tym najmniej groznym, w sumie niegroznym wcale.
   Paula przemysl sprawe… Hard ma nowego Golfa, w kilka godzin dojedzie do Lodzi… poświęć mu te godzinkę… Pokaz dobre serduszko, zrob dobry uczynek. Zasluzyl. Nawet bym nie powiedzial ze to z litosci, tylko ze po ludzku wypadaloby.

   PS. Ruger zyje! Natalia79 klamala. Natalia to Ruger we wlasnej osobie?

   8
 2. Ruger to Jose, a Jose to Ruger – czyli komputerowy BOT do podtrzymywania Co2 w powietrzu. Hakier się włamał i system padł..ale podobno do dnia wyborów mają naprawić. BOT’s gonna be back. BTW Harda, powinien zostać politykiem, na każde pytanie odpowiada: ”I tak i nie…”, pasowałby do programu Platfusów. smile victory , a na końcu Best Quote Ever: ” Rynce mje się trzęso tak od alkoholu, że nie mogę już sklejać moich ulubionych modeli czołgów i samolotów…” popcorm

  5
  1. Co do mojego stwierdzenia o tym że rynce mi się trzynsą to był ino taki drobny żarcik sytuacyjny a ty skoro tego nie wyczułeś to znaczy że brakuje ci chyba poczucia humoru.
   Poza tym użyłeś ” jak byś mnie cytował a pisałem zupełnie co innego. Czyżby jawna manipulacja???
   Od razu wyjaśniam nie jestem nie byłem i nie będę alkoholikiem.
   Po drugie nie na KAŻDE pytanie odpowiadam i tak i nie no ale do czegoś trzeba było się dopierdolić i padło właśnie na to.
   Znam już was aż za dobrze i nie oczekuje od was żadnych pochwał ale może już tak nie szukajcie przysłowiowego ***uja do dupy żeby tak tylko mi dopiec.
   Aha jak już jestem to dzięki Heniu za możliwość zaistnienia po raz kolejny w tym miejscu i za całkiem ciekawe pytanka.
   Mam nadzieję że przez to poznaliście trochę bardziej moją skromną osobę.

   4

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.