LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +60 żetonów, napiwki: 3, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Wszystko mi się w Polsce podoba – mówi Devil0255 z ShowUp.tv

Wszystko mi się w Polsce podoba – mówi Devil0255 z ShowUp.tv

Dłodzy czytelnicy… kontynuujemy nasz cykl wywiadów z dziewczynami z ShowUp.tv pt.. „Klasyczna lektura do porannej kawy” Dzisiaj na naszych łamach Devil0255. Zjawiskowa piękność, obecnie jasnoblond, zaimportowana zza naszej wschodniej granicy, aby ubarwiać i uatrakcyjniać wizualnie nasz kraj mlekiem i wódą płynący.

 
Dzień dobły Devil0255 . I pierwsze takie pytanie od którego chciałem zacząć naszą rozmowę…..
Pochodzisz z Ukrainy…., z prenumerowanego przez mnie „Kwartalnika Arachnofobia”, wynika, że na Ukrainie zaczęły pojawiać się pająki Karakurty, bliskie krewne Czarnej Wdowy, które stamtąd zaczynają się przedostawać do Polski. Ich jad jest niebezpieczny i powoduje wymioty, drgawki i skurcze mięśni, choć nie powoduje (niestety), jak w przypadku Wałęsaka Brazylijskiego wielogodzinnego wzwodu przed częstym zgonem. Czy miałaś kontakt z Karakurtem?

Nigdy nie miałam styczności z Karakurtem i słyszę o nim po raz pierwszy ale może i lepiej laugh

Ok.. Wspaniale.… Powiedz nam, kiedy przyjechałaś do Polski i co Ciebie skłoniło do tego kroku?

Do Polski przyjechałam po raz pierwszy hmmm, jakieś 7 lat temu, i szczerze mówiąc to nie była moja decyzja. Na Ukrainie mieszkałam i uczyłam się w internacie a po jego ukończeniu trzeba było coś ze sobą zrobić. Moja mama tu (w Polsce) pracowała, więc postanowiła że spróbuje mnie zabrać na stałe do siebie żebym mogła pójść “wyżej” w edukacji i coś skończyć.

Jakie były twoje początki „u nasz”?

Jakie były moje początki tutaj? Hmm, powiem szczerze że nie było łatwo, nowy kraj, nowe otoczenie, nowy język którego zupełnie nie rozumiałam i przede wszystkim oderwanie od znajomych, przyjaciół, czułam się całkiem sama, strasznie się buntowałam, zamykałam się w pokoju i płakałam, bardzo chciałam wrócić do domu, stresu też dodawał denerwujący ojczym który mnie nienawidził, cały czas powtarzał mamie że jestem tylko problemem i że niepotrzebnie mnie zabrała.

Trochę chujowo, ale jak to mówią miłe złego początki…eeee… albo na odwrót… Nasi telewidzoodbiornikowie są zachwyceni Twoją polszczyzną. Świetnie mówisz i piszesz w naszym języku… jak tego dokonałaś?

Co do mówienia po Polsku, wakacje się kończyły i trzeba było wybrać kierunek w którym będę się uczyć, postanowiliśmy że to będzie fryzjerstwo, zawsze przydatne w życiu, no i nic specjalnie trudnego żebym na samym początku nie zniechęciła się. Pierwsze dni w szkole były dość łatwe, towarzystwo kobiet, fajni nauczyciele którzy pozwalają mi nic nie robić, nie pisać kartkówek, nie notować na lekcjach, nie odpowiadać na pytania. Ale trwało to hmm, niecały miesiąc, szybko się zorientowali że jestem cwaniara która siedzi na telefonie podczas lekcji i nie robi postępów, na kartkówki już musiałam odpowiadać ustnie co w sumie było nawet trudniejsze bo nie miałam możliwości ściągać, notować musiałam tak jak słyszę – czyli nikt nie brał pod uwagę ortografii grunt żebym coś pisała i nie obijała się na lekcjach. A po powrocie do domu musiałam książkę przepisywać do zeszytu żebym zapamiętała co i jak się pisze i szybciej mi to weszło do głowy… Pamiętam jak teraz, te pierwsze trudne słowa jak “hamować” “mąka” tak dużo pytań, dlaczego nie przez “Ch”, albo czemu takie dziwne “ą” zamiast “on”.. Ale bardzo szybko utrwaliło się to w mojej głowie i nie znając podstaw gramatyki, przestałam robić błędy więc ten pomysł z książką był bardzo dobry, no i ta wymowa stawała się coraz lepsza z biegiem czasu smile

Jakbym był Twoim nauczycielem to szybko byśmy się dogadali…hehe……, ale też i nie znałabyś tak dobrze polskiego smile

Czy zamierzasz już zostać w Polsce? Czy wracasz do siebie, bądź wybierzesz np. kierunek zachodni?

Jestem pewna tego że nigdy tam nie wrócę, patrząc na ceny i na wypłaty które tam się dostaje, na to jak bardzo w tyle jest ten kraj ze wszystkim, jak wyglądają przychodnie i szpitale, że idąc do lekarza na wizytę musisz sama kupić rękawiczki, strzykawki leki i wszystko co będzie Ci potrzebne… Polska bardzo mi się podoba, lubię ten kraj, ale nie wykluczam przeprowadzki gdzie indziej z biegiem czasu, może Holandia kto wie laugh

Jak Ci się u nas podoba/ Co Ciebie razi, a co jest Twoim zdaniem ok? No i jak oceniasz samych Polaków i Polki?

Wszystko mi się tu podoba chyba nie mam do niczego zastrzeżeń, bo wiem że może być o wiele gorzej laugh lubię ludzi stąd, zawsze byli dla mnie mili więc nie mogę narzekać smile

No to teraz już klasycznie – lecimy trochę szablonem, bo choć pytania są podobne – to odpowiedzi… zawsze inne… Jak i kiedy zaczęła się Twoja PRZYGODA z ShowUp.tv?

Moja przygoda z ShowUp.tv zaczęła się dość niedawno bo we wrześniu tego roku więc jest to “świeża sprawa” smile siedziałam u kosmetyczki a obok siedział mój facet który z nudów przeglądał wykop i natknął się na post o ShowUp.tv, mówi do mnie “zobacz tu jakaś para się pyta ile się zarabia i czy jest to opłacalne” ja mówię “Jeju ja bym się wstydziła zresztą ty też byś pewnie był zazdrosny?” to pytanie zostało bez odpowiedzi, a po powrocie do domu zaczęliśmy od nowa tą rozmowę, on powiedział “a gdybyśmy założyli maski i jakieś ubrania żeby Ci zakryło tatuaże, to może być fajna zabawa….., i tak zrobiliśmy. Pierwsza transmisja była nieudana, bo nie mieliśmy celów, nie widzieliśmy co znaczy” grupowa” “privy” itp., więc można powiedzieć, że wyszliśmy z niczym. Później już pojawiły się jakieś privki więc było lepiej. Z biegiem czasu stwierdziłam że po co mi ta maska, dlaczego się ukrywam przecież to moje życie i mogę robić co mi się podoba.. Skoro ktoś uważa ShowUp.tv za coś nieprzyzwoitego to dla czego sam tu spędza czas? Święty też raczej nie jest.. Każdy ma coś za uszami i jest w stanie decydować o tym jak chce spędzić swoje życie i wolny czas.

Święte słowa….. Kiedy zaczynałaś….., jak wtedy traktowałaś ShowUp.tv a jak traktujesz go teraz? Co najbardziej lubisz a co Ciebie najbardziej irytuje na ShowUp.tv?

Podoba mi się tutaj to że niczego nie da się przewidzieć, jedna chwila jest w stanie zmienić cały dzień smile .Nie wiem czy coś mnie tu irytuje, raczej nie ma takich rzeczy… no może trochę słowa “pokaż, zademonstruj, zachęć odsłoń itd” ale to pewnie jak każda dziewczynę więc to standard laugh

I teraz zgodnie z najnowszą tradycja pytanie od naszego stałego czytacza…pytanie od Ewarysta z Miechowa, pracownika ładowarni akumulatorów w tamtejszej jednostce wojskowej „Devilku czy eeeeee….. lubisz w dupę? – pyta Ewaryst? To doprawdy zaskakujące pytanie…

Haha czy lubię w dupę? Dobre pytanie, nigdy w życiu nie robiłam analu aż do wczoraj, postanowiłam że wszystkiego w życiu trzeba spróbować pierwszy raz, przygotowałam się do tego i kupiłam kilka małych zabawek dobrych na początek, i jakoś to poszło, nie było zbyt przyjemnie ale myślę, że to kwestia czasu, może kiedyś wejdzie w moje życie na dobre laugh

Dla Twojej wiadomości, Ewaryst też nie lubi w dupę, co przy jego stanowisku pracy w ładowarni akumulatorów stanowi pewien problem. Czy planujesz jakąś transmisje z koleżanką – modelką i czy masz jakieś potencjalne typy dziewczyn na takie show z ShowUp.tv?

Kilka planów jest, nie chce zdradzać szczegółów dopóki nic nie jest pewne, ale bardzo lubię dziewczyny stąd, są takie które chętnie oglądam do śniadania zamiast serialu i podziwiam ich urodę i sposób bycia smile

Zdarzyło się kiedyś, że ktoś Cie rozpoznał na ulicy jako modelkę z ShowUp.tv?…. Jak zareagowałaś lub jakbyś zareagowała?

Niestety tak, zdążyło mi się że mnie rozpoznali i choć pokazując twarz powinnam się z tym liczyć i być na to przygotowana, to jak się okazuje zupełnie nie byłam na to gotowa. Podszedł do mnie klient i się spytał czy rozmienię mu pieniądze bo chce zostawić mi napiwek, ja powiedziałam “ojej nie musi Pan” z uśmiechem, a on się spytał “to wolisz na ShowUp.tv?”… Jakie było moje zdziwienie bo często przychodził z żoną i miałam go za rodzinną osobę, która nie wie że istnieją takie strony… Bardzo mi zrobiło się głupio, nie wiedziałam co odpowiedzieć i jak zareagować, przeszedł mnie dreszcz i skręciło w brzuchu, chciałam stamtąd wyjść albo zapaść się pod ziemię…..

Mam tak samo, jak rano wstaje i widzę, że w lodówce nie ma wódy…., ale kontynuuj płoszę….

….Nie chciałam żeby drążył temat, żeby zadawał więcej pytań bo nie byłam na to gotowa i na całe szczęście on to zrozumiał pożegnał się i wyszedł uśmiechając się.. Ale ta świadomość, że on już wie, że ogląda mnie a ja nawet nie wiem pod jakim nickiem on się u mnie pokazuje, nie mam możliwości mu to uniemożliwić.. Zrobiłam sobie przerwę, nie chciałam wchodzić i się pokazywać, miałam depresję i myślałam że to już koniec.. Ale po jakimś czasie stwierdziłam że bez przesady, będę robić to na co mam ochotę i nikt mi tego nie zabroni, bo przecież ja nie mam nic do ukrycia, okej niech wie że tu nadaje ale przecież nie zniszczy mi życia tą informacją, bo wszyscy u mnie wiedzą czym się zajmuje. Wróciłam na ShowUp.tv i już miałam to wszystko gdzieś, kolejne osoby, które mówiły, że mnie znają nie robiły na mnie wrażenia. Choć do tej pory uważam że wychowana i kulturalna osoba zachowa ta informacje dla siebie i nie będzie o tym krzyczała wszem i wobec laugh

Masz już stalkiera?

Stalkera na szczęście nie mam, mówią mi że mnie znają ale nie prześladują (na szczęście) laugh

I znów zgodnie z naszą wieloletnią tradycją, która trwa już kilka dni – drugie pytanie od naszego stałego czytelnika, który znajduje się w ciągu alkoholowym od co najmniej dwóch tygodni. Edward z Zygier, kibic tamtejszego GKS Pisia Zygry.„ Ja mam takie pytanie czy Devil0255 lubi robić loda i czy lubi jak jej się kończy w paszczu. Dziękuje i w tym miejscu chciałbym pozdrowić swoją konkubinę Jadwigę i jeszcze takie coś… JADZIA WRACAJ… PRZEBACZYŁEM CI I MAM COŚ NA ZGODĘ”. My już się domyślamy co ma na zgodę, a teraz do pytania ustosunkuje się Devil0255.

Tak bardzo lubię robić loda i jest to jedno z moich ulubionych zajęć. Lodzik rimming i wszystko co jest związane z pieszczeniem partnera… UWIELBIAM. Spermę też kocham wszędzie…., tylko NIE NA OCZACH, bo później mnie pieką przez kolejne parę dni laugh

Jesteś biseksualna… jakie miałaś doświadczenia z dziewczynami?

Jestem bi seksualna, byłam w stałym związku z kobietą przez dwa lata i myślałam że to już “na zawsze”, ale niestety. Nie chodzi mi tylko o zabawę, bo angażuje się też uczuciowo, wcześniej nie wyobrażałam sobie związku z facetem bo wydawało mi się że tylko kobieta jest w stanie mnie zrozumieć, poczuć to co ja czuję, pokochać mnie za to jaka jestem i nie myśleć tylko o jednym.. Jestem domową osoba, chciałam zawsze robić jej śniadanie do łóżka i gorącą kawę, dbać o nią i być dla niej kimś więcej niż kobietą – kochanką, być przyjaciółka dla niej, żeby mogła odnaleźć we mnie wszystko czego szukała.. Zawsze jak widzę kobietę która mi się podoba to nie tracę czasu i biorę inicjatywę w swoje ręce laugh . Dobrą zabawę też lubię i często „na ostro” kończą się moje spotkania z “koleżankami” laugh

czytelnicy zastanawiają się często, co robisz poza ShowUp.tv.. – odpowiedz tylko tyle, na ile nie narusza to Twojej prywatności?

Powiem tyle że pracuje w “normalnej” pracy po 11-12h dziennie więc nie mam zbyt dużo czasu na ShowUp.tv, jest to już męczące i planuje niedługo ją zmienić smile

Długo jeszcze zamierzasz być na ShowUp.tv?

Nie daje sobie jakiejś określonej ilości czasu, będę tu tyle ile będzie mi się chciało, dopóki nie stwierdzę, że pora z tym skończyć i zacząć normalne życie laugh

Jesteś młodą dziewczyną – jakie masz plany na przyszłość?

Nigdy niczego nie planuje, nie wiem kim będę za 10 lat i w jakim miejscu wyląduje, chce po prostu ŻYĆ i być szczęśliwa.

I klasyczne pytanie – jakie masz hobby?

Najbardziej lubię spać, mogła bym spać kilka dni pod rząd i była bym najszczęśliwsza na świecie laugh . Kocham podróżować, zwiedzać nowe miejsca, zatrzymywać się na stacji po gorąca kawę i kilka energetyków i jechać dalej przed siebie. Patrząc na mnie większość myśli, że moim hobby też są tatuaże, ale nie, nienawidzę swoich tatuaży i wszystko bym oddała żeby się ich pozbyć, zostawiła bym tylko ten na szyi bo zrobiłam go jako dorosła kobieta, która przemyślała wzór, miejsce, długo się zastanawiała i nie zrobiła go na wariata.. A inne to jakaś porażka, byłam głupia i liczyła się dla mnie ilość a nie jakość, kleiłam na siebie wszystko co się dało, bo tanio, bo tatuaż… wow fajnie… Szkoda, bardzo żałuję że tak się oszpeciłam, dużo ofert prac przeszło mi przez palce na rozmowach o pracę po zobaczeniu mnie.. Szkoda, ale cóż może kiedyś się odważę i je pousuwam po kolei..

I klasyka po raz kolejny, już na sam koniec.. co chciałabyś przekazać użytkownikom ShowUp.tv oraz koleżankom – modelkom?

Chciała bym powiedzieć tylko tyle, że mają robić tak, jak im podpowiada serce i nie słuchać nikogo, robić to co sprawia że są szczęśliwe i iść za marzeniami, nie słuchać nikogo kto próbuje powiedzieć że ma być inaczej smile

Dziękuję bardzo za rozmowę dla BlogSU.

Również dziękuję.

4 komentarzy do “Wszystko mi się w Polsce podoba – mówi Devil0255 z ShowUp.tv

 1. ”Polacy masowo szukają żon na Ukrainie i w Rosji. Bo piękne i mądre, a jednocześnie skromne i wierne. inne niż wyemancypowane Polki, za którymi dawno przestali nadążać….” – głosi komunistyczno-robotniczo-chłopski Newsweek. No i nie ma co się dziwić..tylko czemu Devilek nie robi już jako fryzjerka?,,bo mam długie kudły i chciałem się ostrzyc buba .

  https://www.newsweek.pl/polska/zona-ze-wschodu/j19vm7e

  8
 2. Oj, oj widzę ze nasz redaktorek naczelny dorwał kolejna ciekawą laseczkę.
  I dobrze bo świeżej krwi to tu nam potrzeba jak wody na pustyni.
  Po tym co przeczytałem o niej to stwierdzam że niezła z niej krejzolka ( takie lubię)
  A nie jakieś tam ciepłe kluch które to są po prostu nudne i tyle.
  Uważaj bo mam słabość do Ukrainek ( ha ha ha)
  Ogólnie artykuł ciekawy i utrzymany jak zwykle w Heniowskim stylu.
  smile

  7
 3. Od razu wyrażam swoje ogromne zadowolenie z wstawki Pana Ździsława Dyrmana… (ps. mam jakiś taki przekurevny sentyment do filmu “Miś”)

  Odnośnie Devilki, to śmiało można powiedzieć, że naszą gramatykę opanowała do perfekcji i niejednego naszego rodaka Polaka może wstawić w osłupienie.
  Podoba mi się jej hobby, też bardzo lubię pospać, ale jak na ironie, nigdy się nie potrafię wyspać.
  I bardzo fajnie, że w ostatnim czasie, wpadło do nas na forumke, kilka błyskotliwych dziewczyn z pozytywnym pierdolnieciem i nastawieniem do życia.
  pozdrowionka!

  4

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.