LIPAPODOBA SIĘ (Transmitujący otrzymał w tej transmisji: +40 żetonów, napiwki: 2, liderem napiwków jest: Supler)
Loading...

Białorycerskie zaburzenie osobowości (osobowość pizdoistyczna)

Białorycerskie zaburzenie osobowości (osobowość pizdoistyczna).

Otóż zajmiemy się dziś problemem z zakresu psychiatrii stosowanej – czyli bardzo poważnym zaburzeniem osobowości, które dość często występuje na ShowUp.tv

W nowoczesnej diagnostyce psychiatrycznej, w definicji osobowości białorycerskiej mieści się to, co pozostało jeszcze z freudowskiego „przypodobaństwa waginalnego”. Nie ma jednak zgody co do sposobu diagnozowania i leczenia osobowości pizdoistycznej.

Charakteryzuje się ona m.in. uległym zachowaniem, brakiem godności, płaszczeniem, nijakizmem, wybawicielstwem, przytakiwatyzmem, nieruchanizmem, obrończyzmem, biedaczyzmem, stuleizmem przekomarzeniowym – to efekt m.in. różnych relacji z okresu dzieciństwa i dojrzewania. Rozpoznanie osobowości pizdoistycznej dotyczy jednocześnie swoistej i heterogennej grupy przewlekłych zaburzeń przeżywania i zachowań wymienionych powyżej. Diagnozę stawiać należy na podstawie standaryzowanych narzędzi.

W leczeniu stosowana jest terapia psychodynamiczna (np. Horowitz, Benjamin), poznawcza (np. Fleming, Young), behawioralna (Rasmussen, Fydrich) i zintegrowana (Sachse). Jednak coraz większa popularnośc zyskuje terapia magistra ZbyszekCiechocinekSex, która daje w konsekwencji szansę na poważną zmianę osobowości. W stanach dekompensacji wskazana jest krótkoterminowa farmakoterapia. Białorycerskie zaburzenie osobowości, nie jest ujęte w dzisiejszych systemach klasyfikacyjnych ICD-10 i DSM-IV.

Fenomenologia i charakterystyka opisuje jedenaście cech: • nijkizm, przytakiwatyzm, wybawicielizm, nieruchanizm, obrończyzm, biedaczyzm, stuleizm przekomarzeniowy, analiczyzm, nudzizm (pierdolizm), wspólnizm, żonizm, zdrobniczyzm,

Poniżej krótki opis cech, po których można poznać Białorycerskie Zaburzenie Osobowości.

 

Cechy charakterystyczne Białorycerza-pizdoiczysty

Nijkizm – otóż to – cytując klasyka – kompletny brak własnego zdania, nawet jeżeli pozornie wydaje się, że mają swoje zdanie, to okazuje się, że jest to tylko odbicie zdania swojej ulubienicy. Bezbarwność, powtarzalność utartych sloganów, szarość i miałkość wypowiedzi.

Przytakiwatyzm – tu jest sprawa jasna. Człowiek z osobowością pizdoistyczną, w każdej sytuacji i przy każdym stwierdzeniu przytaknie swoje „pańci” nawet jak ta ostatnia wygaduje piramidalne bzdury. Osoby z nie tak bardzo zaawansowanym białorycerskim zaburzeniem w takich sytuacjach milczą. To zdarza się jednak dość rzadko – najczęściej bowiem i białorycerz nie grzeszy, elokwencją, wiedzą ogólna i umiejętnością szybkiej i celnej riposty.

Przykład

„pora iść spać, bo jestem zmęczona

– ja też chyba niedługo pójdę, bo też jestem zmęczony”.

Prawdę mówiąc chuj to kogokolwiek obchodzi, to przykładowe zmęczenie przytakiwatysty, ale ten ostatni potrafi napierdalać w takim stylu godzinami……, a to, że on też jak się naje to mu się chce spać, a to, że faktycznie pogoda ładna/brzydka. Nawet jakby ulubienica przyznała się do nabycia drogą płciowo-analną Kiły… prawdopodobnie również by przytaknął i zaglądając do wikipedii podał info jak to się leczy.

Bialorycerz ShowUp.tv

Wybawicielizm – Kolejna charakterystyczna cecha. Białorycerz showupowski chce koniecznie, aby jego pancia odeszła od zawodu camgirl i zajęła się czymś normalnym. Gdyż jego pancia „nie pasuje tutaj”, jest „za ładna i za mądra na ten portal” i tego typu podobne bałwanizmy i kretynizmy roją mu się w głowie. Nie przyjmuje do wiadomości, że jego „księżniczce” jest na showup ok i kręci często kasę nieosiągalną w innych zawodach. Przesadny wybawicielizm czasem skutkuje banem dla widza pizdoiczysty – białorycerza.

Nieruchanizm – to jest oczywiste jak to, że płaskoziemca to kurwa jebana. Osoba z takim zaburzeniem nie rucha. Nie przyznaje się również do walenia konia pod swoja ulubienicę – on na ShowUp.tv jest dla celów wyższych. Unika rozmów o uprawianiu seksu, nie używa słów „ruchać”, „pierdolić”. Woli rozmowę o kwiatkach niż o pizdach, dupach i takich tam różnych rzeczach latających w podobnych orbitach pojęciowych. Białorycerze są ponad ruchanie. Przynajmniej w wirtualnej rzeczywistości.

Obrończyzm – to jedna z najmocniejszych cech w białorycerskim zaburzeniu osobowości. Broni swoja modelkę przed januszami marudami, potencjalnymi stalkerami, wulgarusami oraz przed tymi, którzy jego zdaniem popadli w zbytnią zażyłość z „jego dziewczyną”. Będzie bronił aż do usranej śmierci i jeszcze jeden dzień dłużej. To wyjątkowo męcząca cecha dla osób trzecich.

Biedaczyzm – Pizdoiczyści są zazwyczaj tak w chuj biedni, że chuj. Uważają, że wystarczy ich miłość i pełne poparcie. Rzadko dają żetony. Uważają, że to ich ulubienice może poniżać, a swoją role widzą, w ich mniemaniu, na zabawianiu dziewczyny i wprowadzaniu dobrej, familiarnej atmosfery – jakże przypominającej „normalne” życie – oczywiście w takim aspekcie w jakim sobie oni to wyobrażają – czyli kurwa mać – dla normalnego – atmosfera robi się nienormalna i pojebana.

Stuleizm przekomarzeniowy –Objawia się tym że Białorycerz (chuj mu w dupę) – potrafi się z pozoru różnić w zdaniach ze swoją ulubienicą, ale to pozory…. pilnuje się aby to nie przekroczyło pewnych granic a przy pierwszym sygnale niezadowolenia podkula ogon i patrzy błagalnie w monitor licząc, ze pancia się nie wkurwi i nie wyjebie go z transmisji z hukiem wielkim jak pierdolnięcie magazynu z saletrą amonową.

Analiczyzm – oznacza to nic innego niż to, ze ich ulubienica ma ich głęboko w dupie, ale to tak głęboko, ze hen za 9 kręgiem piekieł zwanym popularnie okrężnicą. Białorycerz podświadomie zdaje sobie z tego sprawę, ale to wypiera. Generalnie pasuje mu bycie głęboko w dupie póki może przebywać na transmisji ze swoją ukochaną. Zachowuje się jak człowiek zeszmacony, poniżony, który jednak trochę zdaje sobie sprawę, ze jest w niekomfortowej sytuacji – jednak godzi się z nią. Miłość bowiem zwycięża.

Nudzizm (pierdolizm)– przeciąganie rozmowy, powtarzalność, osoby z takim zaburzeniem zanudzają, pierdolą, komplementują, że aż jajca skręca a wylot dupy zaczyna przypominać gębę karpia wyciągniętego z wody. Opowiadają zdarzenia z życia, które są tak interesujące jak lekko omszały głazik gdzieś na polu w Świętokrzyskiem, jak stary wór po ziemniakach, jak okna PCV czy też ciąg płyt chodnikowych.

Przykład.

„chyba będę musiał do dentysty iść, coś mnie zakłuło”

jak kulturalna panna… to nie da bana – w takim wypadku jednak warto przypierdolić takowego, aż z białorycerskiej dupy pójdzie płomieniowa sraka.

Wspólnizm – żonizm – często używa określeń, moja żona, albo pisze, perm my i tego typu podobne kretyństwa. Buduje więź w sobie, która w realu istnieje tak jak płaska ziemia w umyśle kurwy reptiliańskiej z aluminiowa czapką na głupim łbie.

Zdrobniczyzm – to nieco pedalska przypadłość polegająca na zdrabnianiu słów.. „obiadeczek, kanapeczka” i takie tam chujowizny w podobie. Podobnie jak słowa „skarbie, kochanie, misiu” które normalnemu mężczyźnie po prostu nie przechodzą przez gardło. Warto, aby ulubienica białorycerze ucinała zdrobniczyzm np. kwestią „ Idę przykurwić srakunie”. Wówczas białorycerz dostaje na chwile „mgły mózgowej: i jest zdezorientowany.

Warto dodać, że ludzie z osobowością pizdoistyczną poruszają się często w wyimaginowanej przestrzeni. Starają się być w życiu wirtualnym ekstrawertyczne, czarujące i atrakcyjne, nigdy jednak nie odnoszą sukcesów. Myślenie abstrakcyjne i logiczne procesy poznawcze, jak również planowe rozwiązywanie problemów często sprawiają im trudności. Początek zaburzeń białorycerskich się ujawnia się we wczesnej dorosłości, w różnych sytuacjach – najczęściej pojebanych.

Narzędzia diagnostyczne białorycerskiego zaburzenia osobowości to standardowa obserwacja jego wypowiedzi na ShowUp.tv. W praktyce można też wykorzystać Międzynarodowy Inwentarz Kliniczny Zaburzeń Osobowości, należy dodatkowo stosować skalę samooceny jak również w realizacji celów, ocena potrzeb wyrażanych implicite i explicite. Warto zaznaczyć, że w zasadzie nigdy nie spotyka się białorycerek.

Terapia.

Jak już było wspomniane, w leczeniu stosowana jest terapia psychodynamiczna, poznawcza, behawioralna i zintegrowana. W terapii bardzo pomocny jest również test SABS (Structural Analysis of Social Behavior – do diagnostyki interakcji).

Jednak coraz większa popularność zyskuje terapia magistra ZbyszekCiechocinekSex, która daje w konsekwencji szansę na poważne zmiany w osobowości.

Autor tej terapii widzi kilka dróg wyjścia z tej straszliwej pętli i pułapki jaka jest białorycerskie zaburzenie osobowości.

Kurwiarstwo – Białorycerz powinien zdecydować się na pójście na kurwy. To pozwala dość często „przejrzeć na oczy”. Otwiera się tzw. trzecie „kurewskie” oko kundaliniego. Wówczas jest duża szansa na to, że Białorycerz zrzuci swoją zbroję i albo wróci na łono „normalniaków”, albo też zostanie kurwiarzem – co też powoduje, że dusza staje nieco bardziej szorstka, a z głowy wyparowują buałorycerskie myśli. Niestety bardzo często na przeszkodzie temu staje biedaczyzm – ale dla chcącego nic trudnego i będąc systematycznym, upartym i wytrwałym w terapii…. zawsze, ale to kurwa zawsze da się odłożyć choć raz w miesiącu na wizytę u roksiary. Ważne, żeby tylko chcieć i wierzyć w terapię.

Równie dobrym pomysłem terapeutycznym na wyjście z zaburzeń pizdoistycznych jest popadniecie w alkoholizm, od biedy w narkomanię, żeby życie przechlastało białorycerza, żeby poczuł wiatr w jajcach.

Jest to naukowo udowodnione, ze przy alkoholiźmie i narkomanii człowiek mężnieje. Ponadto może zostać też złodziejem-doliniarzem, co daje mu spora porcję emocji w życiu realnym – co z kolei kompensuje uniesienia wirtualne na czacie z ulubienica z showp.tv. Po drugie ponadto, przebywając na „dołku” lub w Izbie Wytrzeźwień może nawiązać szereg ciekawych znajomości, które wypełnia mu pustkę życia normalnego, a może i coś porucha przy okazji.

Na koniec jeszcze jedna sprawa. Wygląd białorycerza – choć tak naprawdę nie ma to żadnego znaczenia.

Otóż osoba z zaburzeniem białorycerskim ubrana jest skromnie, ale schludnie.

Koniec.

Do następnego razu. Pamiętajcie o konkursie o perukarzycę nr 1 na ShowUp.tv.

Pan z Wami i darz bór.

Wasz ZbyszekCiechocinekSex.

P.S. Białorycerzy chcących zdecydować się na terapię pod moim przewodnictwem proszę o konatkt na ShowUp.tv pod nick ZbyszekCiechocinekSex luba na forum showsu.org pod takim samym nickiem. Co do ceny, to nie są tanie rzeczy, ale z pewnością się dogadamy.

1 komentarz do “Białorycerskie zaburzenie osobowości (osobowość pizdoistyczna)

 1. Nie jeden psychiatra pozazdrości Tobie tak wnikliwej analizy zaburzeń osobowości i rzeczowego podejścia do tego trudnego tematu.
  Pewno skończyłeś przyspieszony korespondencyjny kurs jak być dobrym psychiatrą.
  No i całkiem fajny sposób leczenia tych groźnych objawów.
  Lepiej już pójść na kurwy niż łykać jakies tam prochy.
  Brawo i czapki z głów.
  smile

  33

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.